rss
06/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Влада округу Cook просить пожертвувати медикам засоби захисту

В окрузі Cook реалізовується нова програма, у рамках якої меценати можуть пожертвувати засоби індивідуального захисту (PPE) для служб оперативного реагування та медичного персоналу. Про це заявила Toni Preckwinkle, президент ради округу Cook.

Програму контролюватиме департамент із питань надзвичайних ситуацій та регіональної безпеки округу (EMRS). Логістикою цієї ініціативи займається Департамент транспорту та автомобільних доріг округу (DoTH). Пожертвувані засоби захисту будуть розподілені між муніципалітетами, службами оперативного реагування та медичними працівниками.

«Ми хочемо гарантувати, щоб ті, хто у нашій громаді перебуває на передовій битви проти пандемії COVID-19, мали захист, необхідний для безпечної роботи», – зазначила Preckwinkle. «Під час загальнодержавного дефіциту PPE ми сприяємо збору та розповсюдженню цього необхідного обладнання».

В окрузі також просять готельні, розважальні, навчальні та виробничі заклади, а також інші підприємства передати засоби захисту, котрими наразі не користуються, до EMRS та DoTH. Обидва департаменти розповсюдять пожертви по закладах, які найбільше їх потребують.

Департаменти округу Cook приймають від меценатів засоби захисту для очей, зокрема, захисні екрани для обличчя та захисні окуляри, нітрилові (не латексні) рукавички, хірургічні маски для обличчя, безконтактні (інфрачервоні) термометри, дезінфікуючі серветки, набори для дезінфекції рук та засоби захисту від інфекцій. В окрузі також приймуть захисні комбінезони – Tyvek або Tychem, бахили на взуття та халати, хірургічний, ізоляційний та особистий захист.

Всі засоби захисту повинні бути в оригінальній упаковці виробника, не розпаковані. Департаменти не прийматимуть пожертви не в оригінальній упаковці, а також домашні вироби. Кожен, хто хоче пожертвувати засоби захисту або має запитання, може надіслати листа на адресу [email protected]

EMRS спільно з департаментом охорони здоров’я округу вже розповсюдили понад 64 тис. масок N95 і близько 100 тис. інших життєво важливих матеріалів, зокрема хірургічні маски, рукавички, халати, комбінезони Tyvek, бахили та знезаражувальні серветки в 106 муніципалітетів округу Cook та в 20 державних закладів.

Перелік предметів, яких потребує округ, може змінюватися залежно від потреб медичних працівників та служб оперативного реагування. Найновіші списки із переліком необхідних засобів захисту можна знайти тут: https://www.cookcountyil.gov/service/information-covid-19?utm_medium=email&utm_source=govdelivery.

Щоб отримати оперативну інформацію про боротьбу округу Cook із COVID-19, відвідайте https://www.cookcountyil.gov/service/information-covid-19.

Пріцкер: «Іллінойс потребує 4 тисячі апаратів штучної вентиляції легень»

На McCormick Place лікуватимуть хворих на коронавірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com