rss
06/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Поліція Чикаго отримає нового очільника

Мер Лорі Лайтфут запропонувала свою кандидатуру на посаду суперінтенданта поліції Чикаго – колишнього очільника поліції Далласа David Brown.

«Біографія David Brown, сповнена доброчесності, честі та законності, служить прикладом того, що означає бути чиказьким поліцейським», – заявила Лайтфут.

Управління поліції Чикаго оголосило, що Brown – один з трьох найкращих кандидатів на посаду суперінтенданта. Двоє інших кандидатів – заступник начальника CPD Ernest Cato та Kristen Ziman, начальник поліції Aurora. Трьох фіналістів було обрано з-поміж 25 кандидатів.

Голосування за Brown відбудеться пізніше цього місяця.

Brown пропрацював у поліції Далласа 33 роки, з них останні шість – як очільник поліції, до виходу на пенсію в 2016 році. Він, зокрема, керував департаментом, коли в липні 2016 року сталася стрілянина, під час якої нападник вбив із вогнепальної зброї п’ятьох та поранив дев’ять копів. З моменту виходу на пенсію він консультував із питань безпеки, правоохоронних органів та управління кризовими ситуаціями. Про це йдеться на його сайті.

«Хоча ми маємо різне минуле і є представниками різних верств суспільства, як поліцейські ми всі об’єднуємося, щоб відповісти на заклик мобілізувати зусилля та служити нашим сусідам, громадам та містам», – заявив Brown. «Я хочу подякувати меру Лайтфут за надану мені честь служити разом із 13 тисячами поліцейських у Чикаго і працювати над зменшенням рівня злочинності, а також над проведенням реформ у цьому місті, щоб створити не тільки безпечніше місто, але і сильніший департамент поліції Чикаго».

Brown замінить на посаді Eddie Johnson, звільненого у грудні, за місяць до виходу на пенсію.

Лайтфут стверджувала, що Johnson «навмисно вводив в оману» її та громадськість. Нагадаємо, екс-копа знайшли у стані сну за кермом службової машини. Спочатку він сказав, що заснув через ліки, але пізніше зізнався, що до інциденту вживав алкоголь.

Досі посаду в. о. суперінтенданта поліції Чикаго обіймав колишній начальник поліції Лос-Анджелеса Charlie Beck.

Він назвав призначення Brown «історичним для цього департаменту та цього міста».

Наразі Brown особисто зустрічається із копами із районних відділів міського департаменту поліції, аби дізнатися про нагальні проблеми.

Пріцкер: «Іллінойс потребує 4 тисячі апаратів штучної вентиляції легень»

На McCormick Place лікуватимуть хворих на коронавірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com