rss
06/02/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі дедалі більше безробітних

У штаті стають жорсткішими вимоги отримання допомоги у зв’язку з безробіттям, оскільки дедалі більше мешканців втрачають роботу на фоні пандемії коронавірусу.

За даними, оприлюдненими Міністерством праці США, минулого тижня понад 178 тис. жителів штату Іллінойс подали заявки на допомогу у зв’язку із безробіттям. Це – приблизно на 50% більше, ніж за тиждень до цього.

У березні минулого року було зареєстровано трохи більше, ніж 36 тис. заявок на отримання допомоги у зв’язку із безробіттям.

«На мою думку, це – найбільша кількість заявок, що було зареєстровано будь-коли досі», – зауважив губернатор Іллінойсу Дж. Р. Пріцкер.

Оскільки телефонні лінії та сайт перевантажені, дедалі частіше жителі Іллінойсу, які втратили роботу, вимушені особисто відвідувати будівлю Департаменту з питань зайнятості та соціального забезпечення.

Минулого тижня Пріцкер заявив, що буде вжито додаткових заходів, аби кожен житель міг подати заяву на допомогу.

Він запевнив журналістів, що влада робить усе можливе, аби система, яка була відновлена у 2010 році, працювала стабільно.

Аби розвантажити телефонні лінії, заявників просять телефонувати в парні або непарні дні, залежно від першої літери прізвища.

Пріцкер також рекомендував подавати заявку на допомогу із безробіття на сайті департаменту в неробочий час.

«Ми намагаємось працювати якнайкраще», – каже Пріцкер. «Але правда полягає в тому, що ефективність роботи системи справді знижується».

Пріцкер: «Іллінойс потребує 4 тисячі апаратів штучної вентиляції легень»

На McCormick Place лікуватимуть хворих на коронавірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com