rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Власникам ресторанів та барів допоможуть пережити кризовий період

Офіс губернатора штату Іллінойс Дж. Пріцкера вжив заходів, щоб допомогти власникам барів і ресторанів, які втратили клієнтів у період пандемії коронавірусу.

Губернатор, зокрема, наказав департаменту податків і зборів дозволити понад 24 000 власників барів і ресторанів у штаті відкласти виплату податку з продажу. Пріцкер запевнив, що з цих підприємств не стягуватимуться штрафи за несвоєчасну сплату податку з продажу. Такий податок необхідно сплачувати у березні, квітні та травні.

Ресторани та бари, які минулого року виплатили податок з продажу на суму менше, ніж $75 тис., матимуть право на отримання податкових пільг, повідомляє губернатор.

«Наш малий бізнес вже «лихоманить», а причина цього зникне не скоро», – заявив губернатор під час прес-конференції минулого четверга.

За його словами, U.S. Small Business Administration підтримала прохання штату надати позику, яка піде на допомогу населенню. Власники компаній, які мають право на податкову пільгу, можуть відвідати веб-сайти відповідних служб й подати заявку на отримання кредитів на загальну суму до $2 млн під низькі відсотки, йдеться у прес-релізі офісу губернатора.

Пріцкер сподівається, що федеральна позика допоможе цим підприємствам пережити кризовий період.

«Ці позики стануть для SBA величезною допомогою, і я вдячний нашим федеральним партнерам за допомогу, яку вони нам надали», – додав Пріцкер.

В Іллінойсі страхові компанії оплачуватимуть онлайн-послуги лікарів і психологів

Перепис населення США у 2020 році: запиши, що ти – українець!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com