rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Губернатор Іллінойсу наказав мешканцям не виходити з дому без важливої причини

Відповідне розпорядження набуло чинності 21 березня і діятиме до 7 квітня. Таким чином влада штату намагається запобігти поширенню коронавірусу.

Призупинять діяльність підприємства, які не є «життєво важливими». У документі подано визначення «життєво важливих сфер». До них, зокрема, належить уряд, продуктові магазини, заклади дошкільного виховання, ЗМІ, аптеки, медичні заклади та ін.

Раніше в офісі губернатора заявляли, що правоохоронні органи вживатимуть заходів у разі необхідності. За їхніми даними, у штаті недостатньо ресурсів, аби поліція могла проконтролювати поведінку кожного мешканця.

Пріцкер видав розпорядження через день після того, коли губернатор Каліфорнії наказав 40 млн мешканців залишатися вдома на невизначений термін і виходити на вулицю лише для виконання важливих завдань, доручень та певних занять. Губернатор Каліфорнії попередив, що коронавірус може перевантажити медичну систему штату.

У західному передмісті Чикаго, в Oak Park, 20 березня також набуло чинності розпорядження мера містечка залишатися вдома. Розпорядження діятиме з 20 березня до 3 квітня включно.

В Іллінойсі страхові компанії оплачуватимуть онлайн-послуги лікарів і психологів

Перепис населення США у 2020 році: запиши, що ти – українець!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com