rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Перепис населення США у 2020 році: запиши, що ти – українець!

Наближається 1 квітня, день перепису населення, і у 2020 році перепис населення США може стати першим цифровим переписом.

Цього року американські домівки отримають поштою листа з 12-цифровим ідентифікаційним номером та з інструкцією, як з цим номером зайти на державну сторінку www.my2020census.gov. (Ви можете також відповісти поштою або по телефону.) Оскільки, відповідно до конституції США, ми всі зобов’язані брати участь у переписі, просимо це зробити до 1 квітня або не пізніше кінця підрахунку даних.

Український Конгресовий Комітет Америки (УККА), найбільше громадське представництво американців українського походження, підкреслює важливість реєстрації кількості людей українського походження у переписі населення США. На підставі нашої церковної статистики, братських та інших організаційних членств, УККА вважає, що кількість американців українського походження сягає близько 2-х мільйонів людей. Але в офіційних записах цих статистичних даних немає, через низку різних причин, зокрема – і через те, що іммігранти з України неправильно вписували країну їхнього походження, а також через тяжку мову анкети перепису.

Статистичні дані, зібрані Бюром перепису населення США, визначать, як державне фінансування щороку впливає на різні громади, та визначить суму фінансування від Федерального уряду для кожного штату та для місцевих громад на наступні десятиліття. Чим більше УКРАЇНЦІВ запишуться як УКРАЇНЦІ у переписі населення США 2020 р., тим більше наша Українська громада отримає коштів від Держави.

УККА просить усіх членів Українсько-Американської громади обов’язково відповісти на питання № 9 (RACE or ORIGIN), і заповнити простір внизу словом UKRAINIAN.

Починаючи з 1960 року, Бюро перепису населення США визнало Україну окремою єдністю та країною, а українську мову - окремою мовою. Це було досягнуто Українським Конгресовим Комітетом Америки після десятиліть захисту інтересів Українсько-Американської громади, та було підтверджено листом до УККА від Міністерства торгівлі США перед переписом населення США 1960р.

Для перепису населення США 2020 року, Бюро перепису населення США підготувало текст 59 мовами, включаючи помічник на українській мові (ВІДЕО), та доступні версії форми з великим друком та Американської жестової мови (АЖМ) які є доступні в Інтернеті: https://www.census.gov/programs-surveys/decennial-census/2020-census/planning-management/language-resources.html

Зауважимо, що перепис населення США 2020 р. повинен був закінчитися наприкінці липня, але цей термін був продовжений до середини серпня – через поширення коронавірусу.

Пресслужба The Ukrainian Congress
Committee of America (UCCA)

В Іллінойсі страхові компанії оплачуватимуть онлайн-послуги лікарів і психологів

Медиків-пенсіонерів просять повернутися: ми – у розпалі бою

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com