rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі страхові компанії оплачуватимуть онлайн-послуги лікарів і психологів

Відповідне розпорядження підписав губернатор Дж. Пріцкер минулого тижня. За його словами, послуги телемедицини будуть відшкодовані страховиками у повному обсязі.

«Ми... наполегливо працюємо над тим, щоб усі наші мешканці могли отримати достатньо необхідних медичних послуг, перебуваючи в безпеці у власному домі», – зауважив губернатор.

Розпорядження стосується як державних, так і приватних страхових компаній. У документі також встановлюється обмеження для страховиків, які оплачуватимуть «відвідування» клієнтами медичних установ у віддаленому режимі.

Працівники невідкладної медичної допомоги заявили, що це розпорядження допоможе захистити людей у штаті Іллінойс та сповільнить поширення COVID-19.

Також, зокрема, губернатор дозволив ліцензованим психотерапевтам, які мають контракти з медичними страховими компаніями, працювати через всі засоби телекомунікації. Отже, страхові компанії оплачуватимуть громадянам консультації психологів чи психотерапевтів онлайн чи у телефонному режимі.

Раніше президент США До­нальд Трамп ого­­лосив, що федеральний уряд роз­ширив охоплення послуг телемедицини за рахунок Medicare. Це дозволяє пацієнтам отримувати більшу кількість послуг без необ­хід­ності відвідувати медичний зак­лад. Раніше в офісі губернатора дозволили лікарям невідкладної медичної допомоги та іншим медикам реєструвати та спостерігати за своїми пацієнтами за допомогою телефону, відеочатів та інтернет-порталів.

Як стверджують чиновники з департаменту охорони здоров’я, здебільшого послугами телемедицини користуватимуться люди похилого віку, яким потрібні планові огляди.

«Ці норми повинні бути пом’якшені, оскільки тепер нам потрібно бути особливо гнучкими у системі надання медичної допомоги», – зауважив Jordan Powell, президент Illinois Primary Health Care Asso­cia­tion. «Понад те, ми можемо піклуватися про наших пацієнтів поза межами медичного закладу. Це дає нам внутрішній потенціал турбуватися про тих, хто справді потребує лікування й негайного огляду».

Перепис населення США у 2020 році: запиши, що ти – українець!

Медиків-пенсіонерів просять повернутися: ми – у розпалі бою

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com