rss
07/03/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В Іллінойсі страхові компанії оплачуватимуть онлайн-послуги лікарів і психологів

Відповідне розпорядження підписав губернатор Дж. Пріцкер минулого тижня. За його словами, послуги телемедицини будуть відшкодовані страховиками у повному обсязі.

«Ми... наполегливо працюємо над тим, щоб усі наші мешканці могли отримати достатньо необхідних медичних послуг, перебуваючи в безпеці у власному домі», – зауважив губернатор.

Розпорядження стосується як державних, так і приватних страхових компаній. У документі також встановлюється обмеження для страховиків, які оплачуватимуть «відвідування» клієнтами медичних установ у віддаленому режимі.

Працівники невідкладної медичної допомоги заявили, що це розпорядження допоможе захистити людей у штаті Іллінойс та сповільнить поширення COVID-19.

Також, зокрема, губернатор дозволив ліцензованим психотерапевтам, які мають контракти з медичними страховими компаніями, працювати через всі засоби телекомунікації. Отже, страхові компанії оплачуватимуть громадянам консультації психологів чи психотерапевтів онлайн чи у телефонному режимі.

Раніше президент США До­нальд Трамп ого­­лосив, що федеральний уряд роз­ширив охоплення послуг телемедицини за рахунок Medicare. Це дозволяє пацієнтам отримувати більшу кількість послуг без необ­хід­ності відвідувати медичний зак­лад. Раніше в офісі губернатора дозволили лікарям невідкладної медичної допомоги та іншим медикам реєструвати та спостерігати за своїми пацієнтами за допомогою телефону, відеочатів та інтернет-порталів.

Як стверджують чиновники з департаменту охорони здоров’я, здебільшого послугами телемедицини користуватимуться люди похилого віку, яким потрібні планові огляди.

«Ці норми повинні бути пом’якшені, оскільки тепер нам потрібно бути особливо гнучкими у системі надання медичної допомоги», – зауважив Jordan Powell, президент Illinois Primary Health Care Asso­cia­tion. «Понад те, ми можемо піклуватися про наших пацієнтів поза межами медичного закладу. Це дає нам внутрішній потенціал турбуватися про тих, хто справді потребує лікування й негайного огляду».

Перепис населення США у 2020 році: запиши, що ти – українець!

Медиків-пенсіонерів просять повернутися: ми – у розпалі бою

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com