rss
01/23/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Автосвіт \ Експерти з’ясували, про що свідчить колір і запах моторного мастила

Багато автолюбителів радіють тому, що колір мастила в двигуні довго не темніє і починає тхнути сірководнем. Але чи варто цьому радіти, і що означає зміна кольору мастила і його запах, – про це розкажуть експерти.

Існує думка, що світле мастило в двигуні свідчить про чистоту мотора, без бруду і відкладень. А ось чорний колір рідини сигналізує про швидку «смерть» двигуна. Однак, насправді це не відповідає дійсності, а світле мастило повинно насторожити автовласника.

Фахівці зазначають, що колірна гама моторного мастила може бути різною навіть у каністрі, аж до коричневого кольору. Все залежить від використовуваних присадок, які дуже часто виготовляються з переробленого мастила. Насправді ж, якщо мастило змінило колір і стало чорним, – це хороший знак. Значить – воно працює. Миючі присадки видаляють бруд із системи, і він не затримується на стінках циліндрів.

Також варто звернути увагу на те, що мастило може темніти з різною швидкістю, це залежить від стану двигуна і кількості лужних присадок, які є в мастилі. Чим більше в ДВЗ бруду, тим швидше темніє мастило. Крім того, колір мастила залежить і від частоти його заміни. Якщо проводити ТО раз на 8 тис. кілометрів, то колір щоразу буде менш темним, ніж у того водія, який робить цю процедуру через кожних 10-15 тис. кілометрів пробігу.

Своєю чергою, «аромат» тухлих яєць свідчить про те, що мастило сильно окислювалося, в такому випадку його потрібно терміново міняти, щоб виключити корозію вузлів агрегату. Запах бензину свідчитиме про те, що в систему змащення потрапило пальне. Теж нічого хорошого. Якщо ж мастило має запах сірки, то пакет присадок у рідині відпрацював своє і його необхідно замінити.

Джерело: «ельАВТО» (http://elauto.net.ua/)

Volkswagen зупиняє виробництво в Європі – і відновлює у КНР

Знайдено єдиний вцілілий мікроавтобус RAF-977В

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com