rss
04/21/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Школа – це чарівне місце, де завжди живе дитинство!

Радо відчиняючи двері малим дітлахам, які тільки роблять перші кроки у світ знань, через роки школа випускає у світ освічену молодь, яка готова змінювати сьогодення і пізнавати незвідане. Шкільні роки летять дуже швидко: поки ми діти – чекаємо, щоб скоріше проминув урок, а закінчивши школу – розуміємо, що це були найкращі роки.

Отак і зараз, навіть ніхто не збагнув, коли промайнув час – і Школі українознавства при Українському Православному Кафедральному соборі святого князя Володимира виповнилося 70 років.

Title Title Title 

Все склалося дуже символічно, адже 21 лютого – Всесвітній День української мови, а 23-го лютого Школа українознавства радо зустрічала гостей, випускників та учнів, що зібралися на святкування 70-річного ювілею. Учителі гостинно привітали присутніх піснею і пригостили всіх власноруч виготовленим печивом.

Title Title 

Свято розпочалося з благословення владики Даниїла, а шкільний хор під диригуванням директора школи добродійки Лілії Лимар заспівав «Отче наш». Учні та вчителі школи підготували цікаву концертну програму.

Title Title Title 

Гурт «Калина» під гітарний акомпанемент Олексія та Святослава Мелешків виконав пісню «Старенька школа», а учні молодших класів дружно заспівали «Ми є діти українські». Завершився виступ славетним «Учітеся, брати мої» Т. Г. Шевченка під музичний супровід пані Люби Лехняк. Для нас, вихідців з України, що проживають в Америці, ці слова є дуже актуальними.

Title Title Title 

Земля українська віддавна славилася своїми талантами. Так і сьогодні наша школа має ким пишатися: учень 7-го класу Антон Сміт майстерно виконав вальс «Сон Гертруди» Л. Бетховена, а випускник 2018 року Володимир Лимар зачарував та зворушив своїм неповторним голосом кожного присутнього у залі. Від імені всіх випускників школу привітала Марта Любович.

Title Title Title 

Надзвичайно цікавими і неординарними були гості нашого свята. Особливо запам’яталися цікаві виступи пані Галини Грушецької – колишньої вчительки нашої школи, яка змогла через усе життя пронести любов до України, а також пана Геннадія Друзенка – активіста, котрий у теперішні, важкі для України часи виборює її свободу і незалежність.

Title Title Title 

Дякуємо за чудові і щирі привітання пані Марті Фаріон і пані Марії Чучман, а також за теплі слова випускникові нашої школи пану Богданові Ватралю. Привітальні листівки, а разом з ними і грошові дарунки на розвиток нашої школи надіслали наші постійні спонсори – Кредитна спілка «Самопоміч» та Фундація «Спадщина». Привітальну промову та подяку від імені батьків учнів Школи українознавства виголосила пані Олеся Сплавська. Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять учителів, котрі відійшли у вічність, а показ світлин провів глядачів 70-річними сторінками з життя Школи українознавства. Звичайно, було і смачне частування від кафе «Шоколад», і запальна музика від гурту «Мрія».

Title Title Title 

Закінчилося свято, і пішов 71-й рік шкільних буднів. Хочеться побажати творчої наснаги дирекції та вчителям школи, жаги до знань учням, і терпіння батькам, які щосуботи випроводжають своїх дітей до школи – місця, де живе дитинство і любов до України!

Title Title Title 

Світлини Олени Лимар

Дорога в небеса

Живе й святе Шевченківське ім’я

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers