rss
05/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ В Україні – гострий дефіцит молочної сировини

Фактичне виробництво молочної сировини становить близько двох третин від показників Держстату.

Про це заявив голова ради директорів Спілки молочних підприємств України Вадим Чагаровський під час ХІІІ Міжнародного молочного конгресу, – повідомила пресслужба АВМ (Асоціації виробників молока).

«Згідно зі статистичними даними, виробництво молока в Україні складає близько 9 млн тонн, проте такого об’єму немає. Фактично ми маємо не більше, ніж 6 млн тонн», – сказав Чагаровський.

Також він навів статистичні дані, що за минулий рік на 3% скоротилася переробка молока порівняно з 2018 роком.

Голова Спілки молочних підприємств зазначив, що такої низької кількості виробництва, переробки та споживання молока в Україні не було протягом останнього сторіччя. Так, за його словами, у 1991-1995 роках Україна була на шостому місці у світі з виробництва молока.

Для виправлення ситуації, вважає Чагаровський, треба створити Національну програму розвитку молочної та молокопереробної галузей.

«Серед основних стратегічних цілей розвитку молочної галузі до 2030 року – внесення змін до маркетингових стратегій через виробництво інноваційних конкурентоспроможних продуктів. Також є необхідність модернізації переробних підприємств для збільшення енергоефективності та підвищення екологічних стандартів та створення центру підготовки фахівців для галузі», – наголосив керівник профільної спілки.

Також він зауважив, що для захисту внутрішнього ринку, зокрема, потрібно об’єднати зусилля у боротьбі проти фальсифікатів, запровадити дзеркальні квоти на імпорт молочних продуктів.

На думку фахівця, щоб зупинити зменшення виробництва молока і збільшення залежності від імпортних молокопродуктів, необхідно докласти виробникам і переробникам спільних зусиль.

«Необхідно укладати річні контракти між виробником і переробником із прогнозованою ціною на сировину шляхом встановлення цінових кордонів… Окрім того, потрібно привести базові показники молочної сировини до європейських норм», – підсумував Чагаровський.

Як повідомляв Укрінформ, у 2019 році Україна скоротила виробництво молокопродукції на 2,3% – до 1,98 млн тонн порівняно з 2018 роком.

Зокрема, виробництво питного молока зменшилося на 2,9% (до 969,1 тис. тонн), сирів – на 5% (до 193,9 тис. тонн), вершкового масла – на 15% (до 89,3 тис. тонн). Також за минулий скоротилося виробництво сухого знежиреного (на 10,6%, до 33,7 тис. тонн) та згущеного (на 2%, до 34,1 тис. тонн) молока, казеїну (на 27,5%, до 5,3 тис. тонн) та сироватки (на 14%, до 59,9 тис. тонн). Зросло за 2019 рік виробництво кисломолочних продуктів (на 2,5%, до 415,3 тис. тонн), морозива (на 5,1%, до 156,9 тис. тонн), а також сухого незбираного молока (на 38%, до 17,8 тис. тонн).

На середині дороги до Європи

Уряд планує давати 5 тисяч на корову за програмою підтримки фермерів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com