rss
04/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Інтерпол розшукує російського дипломата – офіцера ГРУ

Інтерпол розшукує офіцера ГРУ, акредитованого російського дипломата в Швейцарії Єгора Гордієнка, який звинувачується в участі у замовних убивствах у Болгарії та Британії, а також підозрюється у причетності до операції щодо анексії Криму.

Про це йдеться в розслідуванні Bellingcat, проведеному спільно з російським The Insider і Tamedia у Швейцарії.

«Ми виявили основного члена недавно звинуваченого тріо, який після двох невдалих спроб убивства в Болгарії 2015 року був акредитований на дипломатичну посаду», – йдеться у повідомленні.

23 січня 2020 року болгарські прокурори оголосили в розшук Інтерполу трьох співробітників ГРУ, які отруїли бізнесмена Омеляна Гебрева.

Одним з них є такий собі Єгор Олександрович Гордієнко, також відомий у 2008-2015 роках під ім’ям Георгій Олександрович Горшков. Він був акредитований у Світову організацію торгівлі в Женеві під своїм справжнім іменем.

Він розшукується Інтерполом у рамках «червоного повідомлення» після того, коли залишив Женеву через розслідування журналістів.

У Bellingcat також повідомляють, що на початку 2014 року Гордієнко їздив у Краснодар і Крим: «З огляду на схеми його поїздок в Україну напередодні анексії Криму та відомої участі підпільної групи ГРУ в анексії, ми припускаємо, що він також брав участь у цій операції», – зазначають журналісти.

Гордієнко також може бути учасником підготовки вбивства колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії у Великій Британії.

У липні 2014 року Гордієнко отримав квартиру в тому ж будинку в Москві, де перебували підозрювані в отруєнні Скрипалів – Олександр Мишкін і Володимир Моісеєв.

Оскільки Мишкін і Чепіга стали «героями Росії» за участь в українській операції і, зокрема, за це отримали квартири в 2014 році, можна припустити, що й Гордієнко також є одним з «героїв».

Омелян, ведмеді та українці

Хотіли оновлення еліт, а отримали…

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com