rss
03/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ СЕТАМ за 3 роки продав арештовані земельні ділянки на 429 мільйонів

Державне підприємство «СЕТАМ», починаючи з 5 жовтня 2016 року, продало арештовані земельні ділянки загальною площею 72 тис. га на 428,5 млн грн. Про це йдеться в пресрелізі СЕТАМ, що є в розпорядженні Укрінформу.

«Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України на електронному майданчику OpenMarket продало 1784 лотів з арештованими земельними ділянками на 428 512 913 грн.», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загальна площа проданих на OpenMarket арештованих земельних ділянок за понад 3 роки становить 72 тис. га. В. о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Микола Писанчин зауважив, що конкуренція між учасниками аукціонів за земельні ділянки показує хороші результати.

«Підняття ціни на продаж арештованої землі вражає, адже на даний момент вдалося додатково до стартової ціни заробити вже понад 52 млн грн. Ось, наприклад, ділянку в Кропивницькому продали з приростом 4795%. Інша земельна ділянка в Запоріжжі пішла з молотка за пів мільйона гривень, при тому, що від початку аукціону її ціна складала 19 тисяч», – повідомив Писанчин.

Як повідомляв Укрінформ, 5 жовтня 2016 року набув чинності Закон України «Про виконавче впровадження», який встановив новий процес продажу заарештованих земельних ділянок.

Прощавай, зброє – привіт, бізнесе: як ветерани АТО започаткували власну справу

В Україні вдосконалять механізм перевірки інформації про кінце-вих бенефіціарів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com