rss
03/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Фінансові компанії торік видали кредитів на 70 мільярдів

Обсяги виданих кредитів фінансовими компаніями, за попередніми даними, у 2019 році становили майже 70 млрд грн., з яких левова частина – це онлайн-кредитування.

Про це під час круглого столу в Укрінформі на тему «Чи зупинять зміни законодавства розвиток мікрокредитування в Україні?» заявив член Нацкомфінпослуг Олександр Залєтов.

«Темпи зростання кредитування фінансових компаній – досить динамічні. Прогнозні показники 2019 року показують, що обсяги виданих кредитів сягають майже 70 млрд грн., з яких левова частина – це онлайн-кредитування. Лише кредитів онлайн укладено майже 10 млн на загальну суму близько 40 млрд грн.», – сказав Залєтов.

Він зазначив, що такі темпи зростання кредитування фінансових компаній пов’язані зі споживчими настроями населення та можливістю отримати кошти протягом одного дня.

Залєтов зазначив, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, торік отримала 19 тисяч скарг від населення на роботу фінансових компаній.

Нагадаємо, 12 вересня 2019 року Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» (№ 1069-2), метою якого є скорочення кількості регуляторних та контролюючих органів на ринках небанківських фінансових послуг шляхом розподілу функцій Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг між іншими органами, які здійснюють державне регулювання ринків фінансових послуг.

Згідно із законом, з 1 липня 2020 року Національний банк стане регулятором страхових, лізингових, фінансових компаній, кредитних спілок, ломбардів та бюро кредитних історій.

Національний банк до 28 лютого 2020 року збиратиме актуальну інформацію про небанківські фінансові установи (НФУ) для реєстрації на веб-порталі. З 1 березня 2020 року зареєстровані компанії зможуть у тестовому режимі подати звітність до Національного банку. Починаючи з 1 липня 2020 року, НФУ подаватимуть звітність лише до Національного банку через веб-портал відповідно до вказаного реєстру звітних показників, зокрема, звітність за ІІ квартал 2020 року.

Прощавай, зброє – привіт, бізнесе: як ветерани АТО започаткували власну справу

В Україні вдосконалять механізм перевірки інформації про кінце-вих бенефіціарів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com