rss
04/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Український Конгресовий Комітет Америки

19 лютого ц. р. під час робочої поїздки до штаб-квартири Організації Об’єднаних Націй міністр закордонних справ України Вадим Пристайко зустрівся з членами Крайової Екзекутиви УККА.

Відкриваючи зустріч, президент УККА Андрій Футей привітав міністра в Нью-Йорку і подякував йому за те, що він завжди бажав зустрітися з провідниками нашої громади. Відтак, А. Футей розповів про пріоритетні напрямки діяльності УККА на 2020-й рік, зокрема, він повідомив міністру, що цього року УККА відзначатиме 80-річчя свого існування і запросив міністра взяти участь у XXIII конгресі УККА, який відбудеться в жовтні 2020 року.

Міністр Пристайко подякував УККА за всю роботу та наголосив, що Україна вдячна та надіється на подальшу постійну підтримку українсько-американської громади у зміцненні зв’язків між США та Україною та втілення ініціатив президента Зеленського.

Під час щирого та відкритого діалогу впродовж години обговорювались різні теми, зокрема, поточна війна Росії в Україні. Міністр Пристайко наголосив, що головним пріоритетом президента Зеленського залишається відновлення територіальної цілісності України мирним шляхом.

УККА вважає, що перспективи миру можуть бути досягнуті лише в тому випадку, якщо Росія повністю відмовиться від суверенної української території, і, зі свого боку, УККА зобов’язаний сприяти зміцненню американсько-українського стратегічного партнерства, співпрацюючи з членами Конгресу для двопартійної підтримки України, посилення санкцій проти Росії та поширення правди про реальну ситуацію в Україні як способу боротьби з російською дезінформацією.

Під час зустрічі порушувалися й інші питання, зокрема, про приєднання України до Програми партнерства розширених можливостей НАТО, статус для України головного військово-політичного союзника США поза НАТО, 75-річчя заснування Організації Об’єднаних Націй, що відзначатиметься в жовтні цього року (серед членів-засновників була і УРСР), а також про надання Україні гуманітарної допомоги в галузі медицини.

Пресслужба УККА

Малгожата Госєвська, віцемаршалок Сейму Польщі: «Росія не шанує слабких і тих, хто їй поступається»

Олена Зеркаль: «Маємо нарешті зрозуміти, що почалася інша ера взаємин з Росією»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com