rss
04/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Північна Македонія вступить до НАТО протягом тижнів, – Столтенберг

Північна Македонія стане 30-м членом НАТО одразу після того, коли всі країни-члени завершать ратифікацію Протоколу про входження. Це може відбутися вже протягом наступних тижнів.

Про це 18 лютого у Брюсселі заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг під час зустрічі з прем’єр-міністром Північної Македонії Олівером Спасовскі (Oliver Spasovski) в штаб-квартирі Альянсу, – повідомляється на сайті Північноатлантичного Альянсу.

«Столтенберг заявив, що НАТО сподівається привітати Північну Македонію в Альянсі протягом наступних тижнів. Він зауважив, що Північна Македонія брала участь у всіх зустрічах НАТО як запрошена сторона одразу після того, коли всі країни-члени підписали Протокол про входження у лютому 2019 року. За його словами, одразу після того, коли всі союзники завершать ратифікацію Протоколу, Північна Македонія стане 30-м членом НАТО», – йдеться у повідомленні.

При цьому Столтенберг наголосив, що членство в НАТО є добрим для стабільності та заможності Північної Македонії, воно зробить внесок у загальну безпеку Західних Балкан та всього Євроатлантичного простору. Вступ цієї країни до НАТО, за словами керівника Альянсу, свідчить, що відданість реформам завжди отримує винагороду, і що двері НАТО залишаються відчиненими.

Нагадаємо, парламент Північної Македонії 11 лютого проголосував за ратифікацію Протоколу щодо вступу країни до НАТО. 6 лютого у Брюсселі був підписаний Протокол про вступ Північної Македонії до НАТО.

Після ратифікації документа всіма 29 членами Альянсу країна буде визнана тридцятим членом організації Північноатлантичного договору.

«Йолопи», «зрадники» та інший «лютий треш»

Імідж України – негативний?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com