rss
04/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Кандидатки на керівні посади: динаміка попиту та побажання до роботи

За даними Державної служби статистики, на 1 січня 2020 року менше, ніж 30% юридичних осіб очолюють жінки. Оскільки така статистика збиралась уперше, то порівняти її з минулорічними показниками неможливо. Але експерти hh.ua|grc дослідили, як змінювався попит пошукачів на посади в профсфері «Вищий менеджмент» у гендерному розрізі протягом останніх 5 років та які побажання щодо майбутньої роботи переважають у резюме кандидаток.

Так, аналіз бази резюме, розміщеної на hh.ua|grc за останніх 5 років, показує, що попит пошукачів у даному розрізі досить сталий, а зміни відбуваються в межах 5%. У 2019 році на чоловіків припадало 70% резюме, розміщених у профсфері «Вищий менеджмент», на жінок – 30%.

Title 

Є певні відмінності в пріоритетних спеціалізаціях для представників різних статей. Так, пошукачі-чоловіки більше цікавляться такими профсферами, як «Продажі», «Виробництво», «Управління малим бізнесом», «Управління закупівлями», «Транспорт», «Логістика», «Фінанси».

Водночас, ТОП-5 найбільш популярних спеціалізацій з резюме пошукачів-жінок виглядає таким чином: «Продажі», «Маркетинг, Реклама, PR», «Управління малим бізнесом», «Управління закупівлями», «Управління персоналом».

Цікаво, що серед пошукачів-жінок найбільшу активність демонструє вікова група 31-40 років. У той час, коли серед пошукачів-чоловіків за кількістю резюме лідерами є вікові групи 31-40 років та 41-50 років.

Є відмінності й у побажаннях щодо графіка роботи, й у запитах щодо зарплати. Так, абсолютна більшість (56%) пошукачів-жінок профсфери ТОП-менеджмент заявляють у резюме про бажання отримувати від 24 500 до 48 800 грн. Тоді як про таку оплату пише трохи більше, ніж кожен третій чоловік. Ще 19% зазначають про зарплату до 73 200 грн. та 9% – про оплату до 97 700 грн.

При цьому пошукачки частіше цікавились проєктною роботою, частковою зайнятістю, гнучким графіком та дистанційною роботою.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Коли шукати роботу, а коли – співробітників?

Популярні професії на ринку праці: сьогодення та майбутнє

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com