rss
04/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Суркову потрібно було 10 хвилин, щоб отримати підписи сепаратистів під «Мінськом», – постпред Німеччини при ООН

Постпред Німеччини при ООН Крістофер Хойзген навів докази причетності Російської Федерації до збройного конфлікту на сході України.

Про це він заявив на ініційованому Росією засіданні Ради безпеки ООН щодо України, яке відбулося в Нью-Йорку.

«Десять днів тому керівник «ДНР» на своєму вебсайті сказав, що пан Пашков буде чинним керівником Донецька. Він був до цього віцегубернатором Іркутська. А Іркутськ, наскільки мені відомо, розташований у Росії», – розповів Крістофер Хойзген.

Також він зазначив, що, згідно зі словами глави бюро з міграції російського МВС Валентини Козакової, РФ видала російські паспорти 227 мешканцям окупованої території Донбасу.

«Ось – участь Росії», – заявив Хойзген.

«Я був у Мінську, і тривали переговори всю ніч, і були укладені Мінські домовленості. Хтось сказав: сепаратисти повинні підписати. І пан Сурков (який до 17 лютого перебував на посаді помічника президента РФ і відповідав за український напрямок, – ред.), який проводив переговори, сказав: «Я це зроблю». І приблизно 10 хвилин йому було потрібно, щоб отримати підпис під цим комплексом заходів від сепаратистів. Це – щодо незалежності сепаратистів від Росії», – заявив постпред Німеччини при ООН.

Як повідомлялося, засідання Радбезу ООН скликано у зв’язку з річницею Мінських домовленостей. Українська делегація в Радбезі ООН порушила питання загострення бойових дій на Донбасі.

Втеча братів з Азова: зі старих казок – на новий зразок?

Несподівана заміна в «ДНР»: як розуміти призначення російського чиновника «прем’єром»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com