rss
05/29/2023
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Штати в ООН закликали Росію припинити агресію проти України

Окрім того, Росія повинна негайно втілити взяті на себе зобов’язання відповідно до Мінських угод. Про це під час засідання Ради безпеки ООН у Нью-Йорку заявила в. о. заступника Постійного представника США в ООН Шеріт Норман Шале, – повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Росія повинна припинити цей конфлікт, вивівши свої війська зі східної України та Криму. Ми також закликаємо Росію негайно виконати свої безпекові зобов’язання відповідно до Мінських угод, оскільки сторони можуть досягти прогресу у політичних заходах лише за умови наявності безпеки», – сказав Шале.

Вона також закликала Росію дотриматися свого слова, даного під час останньої зустрічі у нормандському форматі.

«Ми закликаємо Росію зробити кроки, визначені під час останньої паризької зустрічі лідерів країн у нормандському форматі, аби негайно стабілізувати ситуацію у зоні конфлікту, що передбачає відкриття нових цивільних пунктів перетину, розведення військових сил у зонах вищого гуманітарного значення й втілення заходів з підтримки припинення вогню», – зазначила дипломат.

Шале наголосила, що постійні російські агресивні дії «є образою міжнародних норм та загрозою спільній безпеці».

«На жаль, Росія не продемонструвала готовності виконати свої зобов’язання відповідно до Мінських угод. Вона продовжує озброювати, навчати, керувати та воювати поруч зі своїми маріонетками на сході України. Це прямо порушує російські зобов’язання, прописані у Мінських угодах, зокрема, щодо встановлення негайного та всеохопного режиму припинення вогню», – зауважила Шале.

Вона порівняла обстріл українських позицій 18 лютого підтримуваними Росією бойовиками поблизу Золотого з підступним нападом на Дебальцеве п’ять років тому. «Зараз, як і тоді, очолювані Росією сили продовжують порушувати обіцянки, дані президентом Путіним та російськими посадовцями, й вбивати українців на українській території», – зазначила дипломат.

Шале наголосила, що замість конструктивної участі Росія «поширює дезінформацію, аби відволікти увагу від її основної, безпомилкової та невиправданої участі в роздмухуванні цього конфлікту».

«Росія також продовжує проводити свої гібридні дії проти України, використовуючи економічний та політичний тиск», – зауважила представниця США.

Втеча братів з Азова: зі старих казок – на новий зразок?

Несподівана заміна в «ДНР»: як розуміти призначення російського чиновника «прем’єром»

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers