rss
08/11/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Великі гроші: ТОП-5 вакансій січня в Україні

Початок року – не найкращий час для зміни роботи. Всі «відпочивають» від новорічних свят, фіналізують бюджети та плани на рік. Проте, і в січні можна було знайти пропозиції про роботу з дуже привабливою зарплатою.

Команда hh.ua|grc відібрала для вас ТОП-5 вакансій місяця.

  1. Головний технолог – зарплата до 124 000 грн.

Досвідчені спеціалісти, які мають стаж, щонайменше, 10 років та мали справу з випуском у добу продукції не менше, ніж 20 тонн, у січні могли отримати посаду головного технолога. В його обов’язки входить: контроль технологічних процесів на всіх стадіях виготовлення продукції, щоденний контроль дотримання рецептур при виготовленні продукції, норм витрат сировини, допоміжних матеріалів, виходів готової продукції, забезпечення випуску продукції в реалізацію та забезпечення виробництва наочною технологічною документацією, участь у розробці нових видів продукції, нових технологій та у дегустаціях.

  1. Бренд-менеджер – зарплата до 100 000 грн.

Знаєте все про віскі, текілу, джин та ром? Та ще й маєте досвід розробки стратегії просування цих міцних алкогольних продуктів? Ну то ви могли претендувати на посаду бренд-менеджера в алкогольній компанії. Окрім вищеназваних вимог, вам потрібно було б розуміти закономірності розвитку ринку і формування попиту на товари, знати кон’юнктуру алкогольного ринку, асортимент, класифікацію і характеристику товарів та вміти скласти бюджет стосовно продукту, провести розрахунок очікуваного прибутку і рентабельності, а також розробити схему збуту товару.

  1. Аналітик з розвитку продажів – зарплата до 85 000 грн.

Вміння працювати з великими обсягами даних – одна з найпопулярніших навичок сучасності. А вміти їх аналізувати та робити висновки з цього аналізу – окрема професія, яка дуже непогано оплачується. Наприклад, аналітику з розвитку продажів пропонували зарплату до 85 000 грн. Від такого спеціаліста вимагали знання ринку, вміння визначати чинники, які максимально ефективно впливали на позитивну динаміку зростання продажів, знання методів та інструментів збільшення продажів, вміння застосовувати інноваційні моделі аналітики.

  1. Головний юрист – зарплата до 70 000 грн.

Хоча юриспруденція є однією з найконкурентніших сфер і знайти роботу в ній буває нелегко, проте, гра варта свічок. Так, наприклад, у січні спеціаліст із досвідом понад 5 років міг отримати посаду головного юриста та отримувати 70 000 грн. Звичайно, щоб претендувати та цю посаду, потрібно було відмінне знання цивільного, банківського, комерційного права, а також – законодавства з питань валютного нагляду, фінансового моніторингу, брокерської діяльності, торгового фінансування, Інтернет-права і т. д. А ще – аналітичне мислення та уважність.

  1. Байєр – зарплата до 70 000 грн.

Займатися шопінгом та ще й отримувати за це гроші – звучить непогано, чи не так? Проте, вакансія байєра із зарплатою до 70 000 грн. передбачає не тільки ходіння по магазинам, але й пошук необхідних груп товарів на ринку і швейних фабриках, згідно з планом закупівель, аналіз поточних продажів і вивчення купівельних переваг, переговори з постачальниками і виробниками, написання звітності та супровідних документів. Окрім досвіду роботи в закупівлях та байєром, для цієї роботи потрібне буде знання сучасних тенденцій моди.

Джерело: «HeadHunter Україна»
(http://www.hh.ua)

Конкуренція-2019: у яких професіях найбільше суперників

Кандидатки на керівні посади: динаміка попиту та побажання до роботи

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com