rss
09/23/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Столтенберг назвав найкращий крок у наближенні України до членства в НАТО

Найкращим кроком у наближенні України до повноправного членства в НАТО є продовження реформ у секторі безпеки й оборони та зміцнення безпекових інституцій, у чому НАТО надає Україні політичну та практичну підтримку.

Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у Брюсселі під час пресконференції 11 лютого перед початком зустрічі міністрів оборони країн Альянсу, – повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Зусилля в Україні мають бути зосереджені навколо того, про що Україна заявила сама: проведення реформ, модернізація, прагнення досягти стандартів НАТО. Це є добрим для України, адже зміцнить ваші оборонні та безпекові спроможності та інституції… це є найкращім шляхом (для України), щоб просуватися до членства в НАТО», – заявив генеральний секретар НАТО.

Він зауважив, що Альянс та окремі країни-союзниці активно допомагають Україні на цьому шляху з використанням різноманітних інструментів, включаючи трастові фонди, тренувальні місії, дорадчу та практичну допомогу у вдосконаленні систем командування та управління, в організації системи кібернетичного захисту, в удосконаленні оборонних інституцій та, зокрема, у боротьбі з корупцією.

«Нещодавно я зустрічався з президентом Зеленським. Це була дуже добра зустріч. Ми мали добрий діалог навколо важливості реформ і важливості того, щоб союзники за НАТО продовжували надавати підтримку Україні», – додав Столтенберг.

Він підтвердив, що в рамках зустрічі міністрів оборони НАТО, яка відбувалася 12-13 лютого року в Брюсселі, союзники мали можливість спілкування з міністром оборони України, щоб обговорити важливість продовження динамічного процесу реформ та висловити рішучу політичну і практичну допомогу Альянсу Україні, зокрема, в її зусиллях із пошуку мирного рішення для конфлікту на Донбасі.

«Союзники залишаються відданими підтримці України. Ми вітаємо прогрес, який побачили, і підтримуємо пошук мирних рішень», – зауважив керівник НАТО.

Він нагадав, що нещодавно Північноатлантична рада у повному складі здійснила візит до України, та, зокрема, відвідала Морську академію в Одесі, де працюють інструктори від країн НАТО. За словами Столтенберга, Альянс допомагає Україні розбудовувати власні військово-морські спроможності, і це є лише одним прикладом того, яким чином НАТО допомагає Україні модернізувати власні Збройні сили та інституції у сфері безпеки й оборони.

Єрмак переміг Богдана і в Офісі, і в Києві. Історія війни

США засуджують блокування Угорщиною євроатлантичної інтеграції України, – посол

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com