rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ У СКУ розповіли про візит першого віцепрезидента Романіва до Києва

«Моя подорож до Києва була пов’язана з розвитком нинішніх подій, які потенційно загрожують подальшій демократизації та реформуванню України. Підтримка зв’язків між СКУ та українськими владними структурами і громадянським суспільством має важливе значення для забезпечення прагнень та прав українського народу незалежно від місця його проживання», – зазначив перший віцепрезидент Світового Конґресу Українців (СКУ) та співголова Союзу українських організацій Австралії Стефан Романів.

Як повідомляється на сайті СКУ, перший віцепрезидент Світового Конґресу Українців презентував позицію СКУ стосовно останніх подій в Україні під час недавніх зустрічей із представниками владних структур та громадянського суспільства України.

Під час зустрічей із державними високопосадовцями Міністерства закордонних справ, Міністерства внутрішніх справ й Міністерства культури, молоді та спорту Стефан Романів мав нагоду обговорити останні події в Україні та ще раз озвучити позицію СКУ щодо них.

Романів, зокрема, «наголосив на необхідності вирішення питань, що пов’язані з політичною справедливістю, цензурою та контролем за ЗМІ, а також із законодавчими ініціативами щодо земельної реформи та громадянства, які загрожують подальшому розвитку демократичних процесів в Україні».

Питанню другої черги Національного музею «Меморіал жертв Голодомору» було приділено увагу на засіданнях однойменного Міжнародного благодійного фонду, членом якого є СКУ.

Перебуваючи в Україні, Стефан Романів також взяв участь у вшануванні пам’яті Героїв Крут та відзначенні першої річниці інтронізації глави ПЦУ митрополита Київського і всієї України Епіфанія на посаду Предстоятеля Православної церкви України.

Під час святкування Дня Австралії Стефан Романів подякував за постійну підтримку України та її народу послу Австралії в Україні Мелісі О’Рурк.

Пресслужба СКУ

Єрмак переміг Богдана і в Офісі, і в Києві. Історія війни

США засуджують блокування Угорщиною євроатлантичної інтеграції України, – посол

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com