rss
07/10/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ УПЦ США провела «Souper Bowl» Sunday

2 лютого 2020 року Божого, коли в Америці проводиться фінальна гра з американського футболу під назвою «Супер Бол» (англ. Super Bowl), відбулася благодійна акція під назвою «СУПер Бол» (що означає – тарілка супу), яку архієреї Української православної церкви в США – Високопреосвященнійший митрополит Антоній та Високопреосвященнійший архієпископ Даниїл – благословили проводити щороку по всіх парафіях Української православної церкви в США.

Супи для даної акції традиційно готували й семінаристи Свято-Софіївської семінарії від імені відділу Свято-Софіївської семінарії Української православної ліги. Приготування супів уже стало щорічним. Благодійне дійство було проведено в осередку УПЦ в США при парафії св. Андрія Первозванного в залі сестринства, за створення якого ми їм щиро дякуємо.

Title  TitleTitle 

Як личить всяку справу починати з молитви, так і в нас, перш ніж відбутися цьому дійству, усі помолилися та розпочали недільний день, як і належить, з Божественної Літургії, яку очолив Високопреосвященнійший митрополит Антоній. Настоятель храму після прочитання Євангелія та Високопреосвященнійший владика Антоній після завершення літургії виголосили повчальні проповіді про важливість для нас давати милостиню тим, хто потребує, наголошуючи, що через цих людей ми це робимо самому Богу, «…усе, що ви зробили одному з Моїх братів найменших, – ви Мені зробили…» (Мф. 25:40)), також застерігаючи, що Господь запитає в нас на Страшному суді.

Title Title  Title

Після літургії всі пішли до зали, де високопреосвященнійший митрополит Антоній благословив їжу та проведення благодійної акції. У теплому колі людей з гарячими серцями, які прагнуть до Бога і чинять справи милосердя, усі мали змогу не лише насититись земними дарами у вигляді смачних супів, а й тим самим нагодувати тих, хто цього потребує. Насамкінець усі склали подячну молитву та в мирі розійшлися по домівках, дехто – в очікуванні футбольного матчу, який мав відбутися ввечері.

Title 
Title 

Хочемо висловити окрему подяку всім, хто долучився до благодійної акції, а передусім – ієрархам нашої церкви за їхнє благословення на добрі справи, всім учасникам Свято-Софіївського чартеру УПЛ за організацію та проведення дійства, добродійці Оксані Пасакас – за смачний торт, який був спечений під тематику дня – у вигляді футбольного поля з прапорцями; добродійці Лесі Сівко, добродійці Олені Шак, пані Марії Морозовській, пані Дані Левицькій – за надзвичайно смачні супи; а також пані Грядзькі Марії – за смачний морквяний кекс.

Всі зібрані кошти, а саме 1220$, будуть передані Товариству святого Андрія Первозванного, яке використає ці кошти для своїх місіонерських праць, а саме – на підтримку різноманітних соціальних проєктів в Україні для потребуючих людей. Адже ще за тиждень до проведення акції високопреосвященнійший Архієпископ Даниїл наголошував: «Ми платимо за одну миску супу, а в Україні ця благодійність спроможна на інших 5 мисок для тих, хто у потребі»...

Отож, нехай милосердний Господь воздасть сторицею за ваші справи любові!

Фото Subdeacon Yaroslav Bilohan

Subdeacon Mykola Zomchak, пресслужба УПЦ США
(https://stsuots.org/news_200203_1)

Чорногорський набат

Під півмісяцем: як живуть і під чиїм впливом перебувають мусульманські діаспори України

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com