rss
03/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття збільшить кількість про-грам сприяння зайнятості

31 січня 2020 року правлінням Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття (далі – Фонд) схвалено проєкт бюджету Фонду на 2020 рік.

Проєкт бюджету Фонду на 2020 рік збалансований: доходи Фонду становитимуть 15,8 млрд грн., видатки – 15,6 млрд гривень.

На реалізацію активних програм сприяння зайнятості передбачено скерувати 1,2 млрд гривень, торік ці витрати становили 734 млн гривень.

Збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості покращить ситуацію на ринку праці, зменшить дисбаланс між попитом та пропозицією на робочу силу. Пріоритети формування бюджету Фонду відповідають завданням Програми дій уряду, якою передбачено збільшення рівня охоплення безробітних програмами працевлаштування.

Передбачені витрати Фонду дозволять збільшити кількість осіб, які скористаються активними програмами сприяння зайнятості, зокрема:

– підтримки безробітних у започаткуванні власної справи шляхом одноразової виплати допомоги з безробіття;

– професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних відповідно до потреб ринку праці;

– підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб віком від 45 років шляхом оплати ваучерів на навчання;

– фінансової підтримки роботодавців у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

– професійної орієнтації.

Також правлінням Фонду ухвалено рішення про підвищення з 1 березня 2020 року мінімального розміру допомоги з безробіття. Для осіб, виплати яким призначаються з урахуванням заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги з безробіття збільшено до 1 800 гривень. Для осіб, виплати яким призначаються без урахування заробітної плати та страхового стажу, мінімальний розмір допомоги з безробіття збільшено до 650 гривень.

Пресслужба Державного
центру зайнятості

Конкуренція-2019: у яких професіях найбільше суперників

Великі гроші: ТОП-5 вакансій січня в Україні

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com