rss
07/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ UWB – хвиля єдності

Другого лютого в серці української околиці м. Чикаго у новому приміщенні Інформаційного центру Асоціації «Самопоміч» відбулася сьома річна зустріч членкинь благодійної організації українських жінок UWB.

На святкування річниці завітали представники української та італійської діаспори Чикаго, що вже не вперше дружньо співпрацюють з активними діаспорянками. Приємно було відчувати справжню єдність кількох хвиль імміграції. Тепла і дружня атмосфера святкового заходу швидко переросла в соціокультурний нетворкінг.

Title 

Пані Роксана Пилипчак, очільниця танцювального колективу «Громовиця», пані Лідія Ткачук, президент Українського національного музею, пані Мотря Мельник, президент Українського Інституту модерного мистецтва, лікар Марія Дмитрів, активіст і волонтер кількох громадських організацій, мисткиня пані Оксана Амброз та Луї Раго, маршал параду до Дня Колумба, оголосили всім присутнім про майбутні події в їхніх нетворках.

Організатори отримали теплі слова привітання від багатьох активістів і лідерів української спільноти, тих, хто побував на зустрічі, і тих, хто не зміг бути присутнім та підтримав організацію. Зокрема, було прочитане привітання від шановної громадської діячки п. Ірини Ценглевич: «Ви – великі молодці!!! Так тримати!!! Завдяки вашій невтомній праці весь світ побачив образ української жінки: розумної, цілеспрямованої, всебічно обізнаної і надзвичайно красивої!!! Завдяки вашому доброму серцю сотні дітей в Україні, можливо, вперше усміхнулись і зігрілись людським теплом. Захоплююсь вашою наполегливістю в підтримці й наших воїнів, захисників України. Бажаю вам подальших успіхів у здійсненні всіх мрій. Особлива подяка вашим чоловікам, які підтримують і підставляють надійне «чоловіче плече».

UWB жіноцтво української діаспори єднало і єднає! Організація оголосила про багато позитивних зміни і цікаві події в цьому році, що дадуть змогу бути більш відкритою та інклюзивною спільнотою. Подробиці й UWB новини будуть оголошуватися протягом цього місяця на фейсбук-сторінці організації.

Оновлена назва UWB Ukrainian Women United/UWB організація українських жінок – дасть змогу бути більш інклюзивною спільнотою. І краще відобразить всю багатогранність місії та мети організації.

UWB Ukrainian Women United – це благодійна, філантропічна організація для підтримки українського жіноцтва діаспори та дітей-сиріт в Україні.

Сім’я, друзі, філантропія! – UWB – гасло на рік 2020!

Кожен, хто поважає правила поведінки в спільноті UWB, може долучатися до організації. Організація і надалі дає можливість власникам бізнесу розмістити їхні контакти на річній брошурі та логотипи бізнесу на щорічному рекламному банері. Наявність бізнесу не вимагається. Варто наголосити, що організація не є маркетинговою агенцією/PR компанією, чи тільки групою підтримки малого бізнесу.

У 2019 р. UWB отримала високе визнання конгресменом Данні К. Девіс, 7-й Конгресний округ – інтернаціональна консультативна колегія штату Іллінойс протягом святкування 7-го щорічного Міжнародного жіночого дня в Чикаго. Вдруге поспіль UWB-репрезентація української діаспори транслювалася на каналі ABC 7 news протягом параду до Дня Колумба. Членкині пишаються тим, що є амбасадорками України та пропагують українську культуру, зберігаючи свою ідентичність та автентичну самобутність, зводячи і зміцнюючи нетворкінгові містки між громадами.

Вже оголошено й оновлений склад управлінської ради UWB 2020.

Секретар, директор із зв’язків із громадськістю – Леся Д. Томпсон.

Фінансовий директор – Уляна Третяк.

Директор філантропії – Олеся Герасименко.

І президент організації – Ольга Наконечна, що перебуває з візитом в Україні.

Title Title Title 

Засновник Софія Міколяш-Георгієв висловила подяку всім присутнім гостям і членкинями, насамперед, команді лідерів UWB 2020, що очолить активну роботу за напрямками:

– молодіжне крило/UWВ Youth Wing – куратору та координатору особливих подій Інні Попко;

– координатору соцмереж та членкинства Надії Крамар;

– координаторам UWB брендової лінії Олександрі Андрейчук та Наталії Онисько;

– а також – куратору особливих подій Уляні Третяк.

Найближчим часом буде впроваджено ще один додатковий напрямок із кількома новими лідерами.

Рік тільки розпочався, і виглядає, що UWB-колаборація на благо громади в 2020-му році буде дуже плідною.

*Спонсором гостини стала компанія Soroni Inc. Painting and Restoration. Було дуже смачно! Особливою родзинкою свята став персоналізований торт на 7-му річницю UWB від пані Галини Вуйтович.

UWB жіноцтво має велику надію, що наступного разу до їхніх заходів долучиться значно більше й чоловіків, адже UWB-спільнота не дискримінує і надзвичайно цінує будь-яку підтримку чоловічої половини.

UWB – хвиля, що ЄДНАЄ!

 

Сконтактуватися з командою лідерів UWB можна
через електронну пошту:
[email protected]

~Трішки Історії UWB~

Організація «Українські жінки в бізнесі» («UWB») була заснована в 2013 році як платформа для об’єднання та підтримки жінок українського походження, що проживають у еміграції, зокрема, в Чикаго та ближніх штатах, через їх залучення до професійних та бізнес-зібрань, семінарів та інших подій. Від самого початку свого існування UWB мала на меті, як мінімум, дві цілі: організація навчальних, професійних та бізнесових заходів, а також – доброчинна діяльність та допомога сиротам в Україні.

Title 
 Title
Title 

У UWB за плечима десятки успішних проєктів. Зокрема, надходження від фандрейзингу «Обличчя співчуття», організованого у 2014, було використано для переобладнання системи опалення у Краковецькій спеціалізованій школі-інтернаті, де навчаються діти-сироти з особливими потребами. В результаті фандрейзингу 2015-го року, фінансову допомогу отримали діти, чиї батьки загинули в АТО, захищаючи суверенітет України. Впродовж 2016-2017 організація брала під опіку і забезпечувала потреби низки сиротинців: Львівської, Івано-Франківської, і навіть Київської областей.

У 2018-2019 UWB два роки поспіль організовувала «Практичний семінар із працевлаштування», де українську спільноту знайомили з правилами написання резюме, пошуку роботи, евалюації дипломів, практичними навичками проходження інтерв’ю, як започаткувати бізнес, тощо.

UWB на постійній основі співпрацює з партнерами зі сфери філантропії в Україні. Продуктами цієї співпраці стали такі важливі проекти, як будиночок «Віри, Надії і Любові» (перший в Україні будинок проживання сиріт з особливими потребами), «Різдвяна сім’я» (тижневий табір для дітей-сиріт під час Різдвяних свят) від молодих отців із Братства святого Миколая, м. Львів.

Історія UWB ознаменована постійним зростанням та розвитком. У 2019-му році до діяльності організації було додано нову платформу «Молодіжне крило» для поширення навчальної та культурної підтримки дітям української діаспори та виховання нових лідерів.

На сьогоднішній день UWB об’єднує десятки активних членів, сотні волонтерів та десятки організацій-партнерів в США та в Україні, які поділяють місію та цінності організації.

Герой України Забродський: «Заяви української влади стають загрозою для європейської коаліції»

Многая і благая літа, Преосвященний владико Bенедикте!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com