rss
03/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ В яких професіях не варто чекати молодь, а які цікавлять бебі-бумерів?

Кейси учасників Премії «HR-бренд Україна-2019» показують: одним із пріоритетних завдань HR-напряму є розширення цільових аудиторій потенційних співробітників. Компанії активно працюють над просуванням HR-брендів конкретних роботодавців і популяризацією спеціальностей серед різних груп пошукачів. Адже цілі профсфери випадають з кола інтересів тих чи інших кандидатів.

Експерти hh.ua|grc розповідають, яким галузям надає перевагу молодь, якими – нехтує, й якими є професійні інтереси більш старших пошукачів.

 Title

«Зети»-маркетологи

Згідно зі спільним дослідженням Academy DTEK та hh.ua|grc «Формула Поколінь: цінності та мотиви сучасних генерацій», молоді пошукачі (віком до 22 років) найчастіше як фактичну або бажану сферу зайнятості вибирали маркетинг, рекламу та PR (14%), ІТ-галузь (11%) та мистецтво і культуру (8%).

Звичайно, що такі вподобання певною мірою зумовлені необхідністю поєднувати роботу та навчання – пропозиції про роботу з гнучким графіком превалюють саме у перелічених профсферах. Проте, це також доводить тезу, що технологічність сфери та компаній є досить вагомим критерієм її вибору як місця роботи. До того ж, як показало дослідження, зручний графік і можливість самостійно вибирати робочі години (які, знову ж таки, притаманні найчастіше саме цим сферам) є одними з принципово важливих моментів для «зетів».

А от найменше «зети» бажають пов’язувати своє професійне майбутнє з державними установами та некомерційними організаціями – лише 0,6% респондентів вибрали цю сферу. А отже, ймовірність залучити в свої лави таких пошукачів у державних організацій може бути вкрай невеликою.

Міленіали-програмісти

З досить вагомою перевагою серед пошукачів віком від 23 до 38 років лідером є IT-галузь (11%). Розробка і тестування програмного забезпечення, управління проєктами та інші IT-спеціальності виглядають досить привабливо в очах міленіалів. Як і сфера продажів, якій надали перевагу 7% опитаних.

Це свідчить про те, що міленіали досить серйозно та практично ставляться до роботи: два найпопулярніші напрямки, які вони вибирали, можна назвати найпопулярнішими серед роботодавців – саме в профсферах «IT» та «Продажі» протягом останніх кількох років розміщувалась найбільша кількість вакансій. А сфера «IT», до того ж, регулярно входить у ТОП найприбутковіших галузей, а також галузей, що найбільш динамічно розвиваються.

 Title

«Ікси»-виробничники

Представники покоління X, яким зараз від 39 до 53 років, на відміну від більш молодих пошукачів, цінують безпеку та традиції (згідно зі спільним дослідженням Academy DTEK та hh.ua|grc «Формула поколінь: цінності та мотиви сучасних генерацій»). А серед ТОП-5 важливих моментів у роботі для них виявилось офіційне працевлаштування.

Це, а також різнобічний професійний досвід «іксів», зумовили те, що у ТОП-5 напрямків, з якими вони пов’язують (або вже пов’язали) своє професійне життя, ввійшли промисловість, роздрібна торгівля, бухгалтерія, фінанси, освіта і наука та IT. Адже частина з цих профсфер асоціюється зі стабільною та офіційною зайнятістю, а, наприклад, у науці та освіті досить часто можна бачити родинні династії (що відсилає нас до цінності «Традицій», про яку йшлось раніше). До того ж, «ікси» вважаються цифровими іммігрантами, які хоч і народились та виросли у світі без тотального засилля цифрових технологій, досить успішно їх опанували та віддають данину їхній важливості у сучасних умовах.

Різнобічні бебі-бумери

Інтереси найстарших досліджуваних пошукачів, бебі-бумерів, яким наразі від 54 до 72 років, рівномірно розподілились між сферами науки та освіти, обслуговування, мистецтва, культури та розваг. Частіше, ніж представники інших поколінь, вони зазначали, що працюють як домашній персонал (доглядальницями, персональними водіями, покоївками, нянями тощо) або, взагалі, вагалися з вибором професійних сфер.

 Title

Такий вибір може вказувати на багатий і розмаїтий досвід цих респондентів, які вже не ідентифікують себе як представники одного напрямку, і на те, що бебі-бумери – люди, які прагнуть поділитися досвідом. Окрім того, труднощі з вибором ілюструють твердження, що професії постійно еволюціонують, відмирають і замінюються новими. Тому люди часто не знають, куди себе зарахувати.

Нагадаємо, що зараз hh.ua|grc проводить другу хвилю опитування «Рейтингу роботодавців-2019» – унікального проєкту, що має на меті дослідження ринку праці очима пошукачів та виявлення переліку найбажаніших роботодавців на українському ринку.

Джерело: «HeadHunter Україна»
(http://www.hh.ua)

Well-being: чи піклуються українські роботодавці про здоров’я співробітників

Конкуренція-2019: у яких професіях найбільше суперників

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com