rss
03/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Well-being: чи піклуються українські роботодавці про здоров’я співробітників

Одним із головних трендів 2020 року вважається активне впровадження програм з піклування про фізичне та ментальне здоров’я співробітників.

Наприклад, згідно з опитуванням Fishbowl, майже половина респондентів скаржаться, що робота негативно впливає на психічний стан. А британський учений Вільям Хайем впевнений: через 20 років типовий «білий комірець» матиме червоні очі, поганий зір, викривлену поставу, проблеми зі судинами та ще багато інших проблем, які є постійними супутниками тих, хто по 40 годин на тиждень проводить за комп’ютером.

Проте, тренди трендами, але ж яка реальність? Чи усвідомлюють українські роботодавці та пошукачі важливість піклування про здоров’я та самопочуття. Експерти hh.ua|grc дослідили це.

Що пропонують компанії

Згідно з аналізом бази вакансій, розміщених протягом 2019 року на hh.ua, лише у 4% пропозицій про роботу згадувалось медичне страхування. Цікаво, що є роботодавці, які пропонують співробітникам послуги корпоративного психолога. Щоправда, такі вакансії поодинокі – торік на них припадало менше, ніж 0,5%. Знайти в офісі корпоративного лікаря загальної практики дещо легше, проте вакансії з такою умовою роботи теж, скоріше, виняток, ніж правило. А от тим, хто полюбляє заняття спортом, пощастило трохи більше – така «плюшка» пропонувалась у 3% вакансій, розміщених минулого року.

Загалом, найбільшу активність, пов’язану з піклуванням про здоров’я співробітників, демонструють компанії, які працюють у галузях «Інформаційні технології», «Послуги для бізнесу» та «Роздрібна торгівля». Сумарно ними було розміщено 50% вакансій з відповідними умовами праці. В межах 4-6% пропозицій, де серед умов роботи згадувалось медичне страхування чи інша well-being програма, розмістили компанії, які працюють у галузях «Фінансовий сектор», «ЗМІ, маркетинг», «Промислове обладнання», «Електроніка, приладобудування» та «Товари народного споживання».

Цікаві кейси на тему піклування про здоров’я співробітників були представлені на минулорічній Премії «HR-бренд Україна». Так, компанія ІТ-Інтегратор організовувала чотиримісячну оздоровчу програму HBO – Healthy Balanced Office. В її рамках були запрошені професійні фахівці для групових занять – консультанти з фітнесу, дієтології, психології, косметології, масажисти та фахівці з mindfulness (медитації). Співробітники компанії самостійно встановлювали свої цілі, над досягненням яких працювали спільно із запрошеними консультантами.

А в 4Service сконцентрувались саме на ментальному здоров’ї і запропонували провести своєрідний детокс. Проєкт компанії має на меті підвищити емоційну стійкість і рівновагу персоналу, збільшити залученість і зменшити плинність завдяки діям, спрямованим на зменшення стигми щодо психічного здоров’я, усвідомлення того, що піклуватися про психічне здоров’я так само важливо, як і про фізичне.

Well-being програми як критерій вибору роботи

Як показало опитування, яке проводилось серед користувачів сайта hh.ua у 2018 році, більше, ніж половина респондентів вважають, що їхнє здоров’я погіршилося у зв’язку з умовами праці на роботі. Найчастіше скаржаться на болі в спині (46%), хронічну втому (45%) і стрес (44%). Значна частина респондентів зазначають, що через умови праці у них виникали проблеми, пов’я­зані з погіршенням зо­ру (40%), психологічним станом, наприклад, розхитані нерви (40%).

При цьому, наприклад, згідно з дослідженням hh.ua|grc, проведеним на початку 2018 року, лише 9% респондентів вважали піклування про здоров’я важливою умовою, яку має надавати роботодавець.

Ба більше, безпечність робочого середовища – один із найменш актуальних критеріїв вибору роботи. Про це повідомили учасники спільного дослідження Academy DTEK та hh.ua|grc «Формула Поколінь: цінності та мотиви сучасних генерацій». Особливо це стосується покоління Y (пошукачів віком від 23 до 38 років), які наразі наймасовіше представлені на ринку праці України.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

В яких професіях не варто чекати молодь, а які цікавлять бебі-бумерів?

Конкуренція-2019: у яких професіях найбільше суперників

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com