rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Овен

Овен

Ваші здібності будуть оцінені сповна. Схоже, ви занадто погрузли у деталях, щоб це помітити. Більше відпочивайте, не влаштовуйте незмінні трудові вахти. Вас може потягнути на подвиги та авантюри, ці пориви краще стримувати. Розпочате в п’ятницю має бути в п’ятницю ж і завершено. Те, що неможливо вмістити в один день, краще відкласти на майбутнє. Домашні клопоти у вихідні покращать настрій.

Ви можете захворіти, якщо будете неуважними до свого здоров’я. Зміцнюйте імунітет, просуваючись вперед обережними кроками. Більше гуляйте, одягаючись за погодою, переохолодження для вас – небезпечне. Застосовуйте комплексні вітаміни. Не соромтеся звертатися до лікаря.

В особистому житті можливі хвилювання, причому, не тільки приємні. Самотність не принесе полегшення. Переможцем із ситуації вийде той, у кого буде більше терпіння. Середа – чудова для примирення і відвертої розмови.

У першій половині тижня бажано завершити всі паперові справи. Четвер – сприятливий для необхідних дрібних покупок. Вірогідні грошові надходження у другій половині тижня.

Телець

Цього тижня вам доведеться щось змінювати. Або у стосунках із близькими, або з колегами. Інакше стане нудно. У середу не допускайте негативу. «Перемикайте» увагу інших на приємні думки. У другій половині тижня можливий несподіваний поворот на краще у партнерських взаєминах або судових справах після отримання нової інформації.

Більшість представників знака почуватимуться дуже добре. Причиною, здебільшого, стануть сильні позитивні емоції. Можливо, ви закохаєтесь. Здійснюючи подвиги в ім’я кохання, не забувайте про здоров’я – своє і тієї людини, яку ви хотіли б назвати своєю половинкою.

Стосунки з коханою людиною будуйте на романтиці. Не перестарайтеся з дбайливістю. У суботу можлива приємна зустріч із колишнім коханням.

Розумно витрачайте кошти. Перш ніж залазити у борги, добре подумайте. Субота змінить фінансове становище у кращий бік.

Близнюки

Напружена робота на початку тижня може втомити, проте стануть яснішими фінансові перспективи. У четвер знизьте напружений ритм роботи і знайдіть час для відпочинку. У п’ятницю вирішаться багато проблем. Кохана людина – ощасливить.

Рекомендовані помірні фізичні навантаження. Ви зможете помітити навіть найслабші симптоми нездужання. Щоб зберегти хорошу форму якнайдовше, дотримуйтесь здорового способу життя.

Стримуйте свої амбіції. Чим менше ви будете бажати, тим більше зможете отримати. Ваші мрії здійсняться. Потрібно вірити й чекати.

На вас чекають прибуткові проєкти та цікаві ділові пропозиції. Фантазуйте, дійте нестандартно й обов’язково досягнете успіху.

Рак

Тиждень може бути сприятливим. Навіть мінімальні зусилля здатні принести істотні результати. Здійснюйте неординарні вчинки. У другій половині тижня доведеться вирішувати проблеми друзів. У п’ятницю порозуміння з іншими буде ідеальним.

Присвятіть тиждень турботі про волосся. Підіть у салон і зробіть процедури, завдяки яким волосся стане більш пружним, еластичним, міцним. Не скупіться – вам не доведеться шкодувати.

Не бійтеся тимчасових труднощів. Наполегливість та віра у власні сили дозволять налагодити стосунки з коханою людиною. Найуспішнішими можуть бути вихідні.

Настав час для оновлення гардероба. Стурбованість фінансовим становищем зміниться на фінансову стабільність у другій половині тижня. Задумайтесь над вкладенням коштів у довготермінові проєкти. Не економте на відпочинку.

Лев

Тиждень – сприятливий для нових справ, пошуку партнерів. Єдине, що може затьмарити настрій, це – запізнення і непорозуміння. У розмовах і публічних виступах не зловживайте дотепами. Закоханість не завжди сприяє зосередженості на роботі.

Ви стомлені, але не хочете показати, що виснажені. Гординя може зіграти з вами поганий жарт. Ви самі не помітите, як «вигорите» і не зможете впоратися із завданнями. Вам необхідні вітаміни, свіже повітря та відпочинок. Привчіть себе робити зарядку або бігати вранці.

Постарайтеся зберігати емоційну рівновагу. Якщо ви припустилися помилки в стосунках із коханою людиною, виправте її одразу. П’ятниця та неділя – сприятливі для побачень.

Середа та четвер – вдалі для укладання угод і пошуку нової роботи. Ці дні можуть стати переломними у плані ділових перспектив.

Діва

Тиждень – вдалий для примирення з ворогами і відновлення контактів із друзями. Щирість, доброта і щедрість принесуть несподіваний успіх. У четвер бажання почнуть виконуватися, якщо вони – не зовсім фантастичні. У п’ятницю зберігайте холоднокровність. У понеділок і вівторок звузьте коло спілкування.

Прислухайтеся до порад збоку. Зверніться за консультацією до фахівців.

Будьте чуйними, вмійте передбачити наслідки ваших дій. Зустрічі з коханою людиною можуть пройти не так, як хотілося б. Згадайте про розумний компроміс.

На вас чекає фінансове затишшя, намагайтеся купувати тільки найнеобхідніше. У четвер уникайте запрошень від малознайомих людей. У вихідні постарайтеся зробити порядок вдома.

Терези

На вас може очікувати успіх у професійній сфері та бізнесі. Обсяг роботи на тиждень вас не злякає. Можуть засмутити лише результати праці, але ви – занадто критичні до себе. Вівторок – вдалий для ризику і прийняття швидких рішень. У середу можете відчути напругу в колективі. Краще помовчати. Заплануйте на вихідні поїхати за місто.

Тиждень – дуже травмонебезпечний, будьте обережними при поводженні з важкими, гострими, гарячими предметами. Не готуйте самі їжу, утримайтеся від ремонтних робіт і рукоділля.

Постарайтеся не забувати про інтереси обранця. У п’ятницю можуть виникнути розбіжності. Плануючи вихідні, ви можете забути порадитися з тим, кого вони теж стосуються.

Порівнюйте свої бажання з можливостями. Ймовірні проблеми з фінансовою стабільністю – керівництво не завжди виконує свої обіцянки. У вихідні не вплутайтеся в авантюрну історію.

Скорпіон

Настає сприятливий період для реалізації багатьох починань. Ви будете енергійними та винахідливими. Розкриваючи творчий потенціал, ви добре заробите. Справи підуть легко, тільки скеровуйте енергію у потрібне русло. Легко буде піднятися службовими сходами, розбагатіти, зробити щасливою кохану людину. Фортуна буде прихильною до вас і в подорожах.

У найближчі дні ви можете бути схильними до емоційних сплесків. У періоди нестабільності буде різко підвищуватися ймовірність отримати травму або спровокувати ускладнення хронічних хвороб. Намагайтеся зберігати спокій; рекомендовані музика, трав’яні чаї. Не спілкуйтеся з людьми, які вас провокують.

Ситуація змінюється у кращий бік. Ви – бажані. Можете не приховувати своїх почуттів. У п’ятницю може відбутися зустріч, яка подарує незабутні враження.

Для угод найсприятливіший вівторок. Середа – вдала для пошуку клієнтів і вигідних замовлень. Справи йдуть вгору. У п’ятницю отримаєте велику суму грошей.

Стрілець

Тиждень подарує сили для досягнення цілей. На вас чекає поступ у справах. У п’ятницю зустрічі не принесуть очікуваних результатів, присвятіть цей день звичайній роботі. У суботу не вступайте у конфлікт з іншими, але продовжуйте спокійно робити все по-своєму. У вівторок ви зможете досягти того, про що мріяли.

Ваша розумова діяльність буде плідною. Проте, вірогідні травми, заподієте ви їх собі самі через необережність. Не беріть до рук гострі, ріжучі та колючі предмети, остерігайтеся гарячого і не піднімайте тяжкості.

Доля може змусити вас вирішувати, наскільки ви цінуєте взаємини з коханою людиною. Йдучи, не паліть за собою мости. Різкі зміни зараз – протипоказані.

Четвер – вдалий для придбання подарунків для близьких. Понеділок і вівторок – чудові у фінансовому плані. Вірогідне отримання прибутку або незапланованої виплати.

Козеріг

Цей тиждень може потішити втіленням давнього проєкту. Якщо хочете досягти успіху, то необхідно з’ясувати, що ви хочете і на яких умовах. Середа – наповнений подіями день, спілкуйтеся з людьми, говоріть їм компліменти. Якщо є прохання до керівництва, можете сміливо до нього звертатися. У четвер не забувайте про сім’ю. П’ятниця – вдала для конструктивних пропозицій, прислухайтеся до порад колег.

Тиждень підходить для того, щоб «сісти» на дієту, проте зовсім відмовлятися від їжі не варто.

Ви можете відчути себе абсолютно вільними. Це також може означати, що ви заплуталися. Ви можете зустріти колишнє кохання і, можливо, захочете відновити стосунки. Згадайте, через що ви розлучилися.

Партнерські взаємини принесуть багато користі і дозволять вирішити фінансові проблеми. У середу ви можете щось забути або втратити. У п’ятницю є ризик посваритися з колегами.

Водолій

Настає сприятливий момент для оновлення у багатьох життєвих сферах. Рухайтеся вперед. У четвер і п’ятницю вдасться продемонструвати професіоналізм, що може обернутися винагородою. Вівторок може подарувати радість спілкування з однодумцями.

Вам необхідно зібратися зі силами. Ви не зможете зробити цього, якщо не відпочинете. Візьміть кілька вихідних на початку тижня і проведіть їх максимально спокійно. Добре виспіться.

Події в особистому житті будуть стрімко розвиватися. Ви знову відчуєте себе щасливими. Вдалими для побачень будуть середа та вихідні.

У п’ятницю, приймаючи важливе фінансове рішення, робіть, як вважаєте за потрібне. Якщо у понеділок у вас з’являться кошти, не говоріть про це всім знайомим.

Риби

Пані Фортуна вирішила посміхнутися вам. З’явиться і вільний час, і можливість відпочити. Постарайтеся не занижувати самооцінку. У четвер з’явиться можливість нового заробітку.

Приділіть увагу хребту. Перевірте його шийний відділ – якщо ви останнім часом втомлювалися більше, ніж зазвичай, страждали від головного болю або безсоння. Пошукайте хорошого остеопата. Уже після кількох сеансів ви помітите істотні зміни на краще. Корисно попрацювати над поставою. Якщо ви цілими днями сидите перед комп’ютером, робіть «офісну» зарядку.

Приділяйте більше уваги коханій людині. Чим гармонійніші взаємини з нею, тим більше шансів відчути повноту життя. У п’ятницю вирушайте разом на дружню вечірку або у кіно.

Ймовірна стабілізація фінансового становища. Можливі фінансові надходження, їх краще відкласти. У п’ятницю бережіть свій гаманець. У неділю будуть вдалими дрібні покупки.

Овен

Овен

Овен#2020-32 (08/05/2020)
Овен#2020-31 (07/29/2020)
Овен#2020-30 (07/22/2020)
Овен#2020-29 (07/15/2020)
Овен#2020-28 (07/08/2020)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com