rss
02/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Навчання в Європі: США готують найбільше розгортання військ з часів «холодної війни»

Під час навчань «Захисник Європи-2020», що відбудуться вже за кілька тижнів, Сполучені Штати здійснять передислокацію в Європу зі своєї території контингенту чисельністю 200 тисяч військовослужбовців, що є найбільшим розгортанням американських військ в Європі з часів завершення «холодної війни». Про це 21 січня під час слухань у Комітеті із закордонних справ Європарламенту, які відбулися в Брюсселі, заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, – повідомляє кореспондент Укрінформу.

«За кілька тижнів ми матимемо великі навчання «Захисник Європи-2020», і під час цих навчань США залучать 200 тисяч військ, що прибудуть прямо зі США до Європи. Це – найбільше розгортання збройних сил США з часів завершення «холодної війни». Вам може це подобатися або ні, але неправильно казати, що США залишають Європу», – наголосив Столтенберг.

Він зауважив, що тісніша співпраця між ЄС і НАТО означає також тіснішу співпрацю між Європою та Північною Америкою й посилення трансатлантичних зв’язків, незважаючи на всі існуючі розбіжності.

«З обох боків Атлантики є люди, які ставлять під питання міцність трансатлантичного зв’язку. Я вірю в такий зв’язок, з огляду на співпрацю між ЄС і НАТО, але також виходячи з природи самого НАТО, яке є трансатлантичною інституцією. Я вірю у цей зв’язок, незважаючи на відмінності та незгоду, які ми всі бачимо сьогодні між Північною Америкою та Європою, зокрема, кліматичні зміни, торгівлю, «ядерну угоду» Ірану та багато інших питань», – підкреслив керівник Альянсу.

Він наголосив, що Північна Америка й Європа роблять зараз разом більше, ніж вони робили протягом багатьох попередніх років.

«Ми маємо спільні фундаментальні цінності, коли йдеться про мир і безпеку. Тож ми маємо посилювати, а не послаблювати трансатлантичні зв’язки», – додав Столтенберг.

Чикаго за тиждень

«Нова філософія» космічної оборони проти старого доброго «вундерваффе»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com