rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ SpaceX успішно випробувала систему порятунку екіпажу Dragon Crew

Про це повідомляється в Twitter компанії.

«Дивіться у прямому ефірі, як SpaceX тестує можливості системи порятунку Crew Dragon під час польоту», – йдеться в повідомленні.

SpaceX випробувала ракету-носія Falcon 9 для перевірки надійності роботи системи порятунку космічного корабля.

«Crew Dragon відокремлюється від Falcon 9 під час випробувань, які підтвердили здатність космічного корабля перевезти астронавтів у безпечне місце у малоймовірному випадку виникнення надзвичайної ситуації при підйомі», – додали в компанії.

До слова, це – завершальний етап випробувань пілотованого корабля, після якого Crew Dragon має бути сертифікований як придатний для польотів з екіпажами. Перший такий політ може відбутися в середині 2020 року.

Через півтори хвилини після старту розгінні блоки відключилися на висоті 19 кілометрів над Атлантичним океаном. У цей момент випробувальна капсула відокремилася від носія на великій швидкості та почала спуск. Відкрилися чотири парашути, які забезпечили м’яке приводнення корабля.

На відміну від попередніх польотів, коли розгінні блоки поверталися на Землю для повторного використання, у теперішніх випробуваннях їх повернення не було передбачено.

Мета експерименту – перевірка систем життєзабезпечення і порятунку людини в гіпотетичній аварійній ситуації, яка могла виникнути в перші хвилини після старту. Саме на цьому етапі виведення на орбіту може виявитися неможливим, а аварійне повернення на Землю супроводжуватиметься надмірними навантаженнями.

Як повідомлялося, запуск повинен був розпочатися раніше, 18 січня, однак компанія відклала його через погані погодні умови.

Чикаго за тиждень

«Нова філософія» космічної оборони проти старого доброго «вундерваффе»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com