rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ Просвітяни вшановують пам’ять героїв України
Title 
 Афіша виставки «Мій Майдан»
Title 
 О. Сумарук з військовиком

Самбір

У приміщенні «Просвіти» в Самборі в грудні відбулося урочисте відкриття виставки «Мій майдан», яке проводила Д. Василик. Автор виставки – Юрій Дубленич, фізик за фахом, працює у Львівському відділенні АН України. А в січні була відкрита друга виставка під назвою «Українці дорогами Христа». Автор виставки – редактор львівської газети «За вільну Україну плюс» Богдан Вовк. Виставку відвідує багато школярів, а також молодь, як видно зі світлин які переслала голова «Просвіти» Самбора Олександра Сумарук.

Запоріжжя

29-го грудня 2019 р. за активної участі Запорізького Товариства «Просвіта» та інших громадських організацій і ветеранів бойових дій на сході України відбувся круглий стіл до дня народження Степана Бандери. Учасники приділили увагу сучасному національно-патріотичному вихованню в закладах освіти Запоріжжя.

 Title
 Учасники круглого столу, Запоріжжя

Закон України «Про правовий статус та вшанування пам’ять борців за незалежність України у ХХ сторіччі» визнає такими героями Євгена Коновальця, Степана Бандеру, Андрія Мельника, Дмитра Клячківського, Романа Шухевича.

Але у шкільних «Планах виховної роботи» імен героїв визвольної боротьби немає! Учасники круглого столу ухвалили рішення звернутися до керівництва Запоріжжя та області з вимогою привести систему виховання в освітніх закладах відповідно до положень Закону. Інформацію надав Анатоль Ажажа, член управи обласної «Просвіти» Запоріжжя.

Херсон

14-го січня 2020 р. у Херсонській обласній бібліотеці ім. Олеся Гончара відбулася зустріч з письменницею і журналісткою Ганною Гороженко, а також – презентація її роману «Воля Ізабелли». В книжці описується життя княгині Ізабелли Любомирської, яка була представницею української аристократії, що брала активну участь у розбудові Європи. Книжка вийшла наприкінці 2019 р. у Харківському видавництві «Фоліо».

Title 
 Зустріч з письменницею Ганною Гороженко, Херсон

У зустрічі брали участь шанувальники української літератури, журналісти, а також школярі і студенти. Вони мали нагоду спілкуватися з Ганною Гороженко, котра працювала 5 років на каналі «Інтер» у Лондоні, а тепер працює на телеканалі СТБ.

Інформацію надав голова Херсонської обласної «Просвіти» Олег Олексюк, який є також засновником проєкту «Самоцвіти України».

Фото: Самбір - О. Сумарук, Херсон -
О. Олексюка, Запоріжжя - А. Ажажа

Різдвяна радість (У рамках проекту «Пізнай свій рідний край»)

Вісті ЗУАДК-у. «Іду з дитинства до Тараса»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com