rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Українська громада Чикаго дякує Ларисі Герасько!

Генеральне консульство України в Чикаго працює в інтересах наших громадян – захищає їхні інтереси далеко від рідного дому. Консульський захист надається всім українцям, незалежно від їхнього статусу чи мети перебування в США. Вже п’ять років посаду Генерального консула в Чикаго обіймала Лариса Герасько. Та її каденція добігла до свого завершення.

Що ж вдалося досягнути за останніх п’ять років? Насправді чимало. Варто лише згадати ту пересторогу, з якою раніше українські громадяни звертались до консульства. Проте, після налагодження якісної комунікації це вже залишилось у минулому. Великим кроком на шляху до цього стала активна присутність представників Генерального консульства у соціальних мережах та швидке реагування на всі запити.

Крім того, за каденції Лариси Герасько було започатковано та реалізовано багато проєктів, таких, як мистецькі виставки та концерти українських музикантів у Чикаго, мета яких – покращення іміджу України та поширення української культури.

Title  Title Title

Завдяки старанням Лариси Герасько було організовано мистецькі виставки в Українському національному музеї та в Інституті модерного мистецтва в Чикаго. Також варто згадати прийняття на честь відомого на увесь світ українського композитора Кирила Карабиця, який був організований у головній прийомній залі Чиказького симфонічного оркестру і куди були запрошені політики нашого міста та консули різних держав.

Окремим напрямом діяльності керівника Генконсульства завжди залишалася тісна співпраця з усіма організаціями української громади Чикаго та консульського округу. Лариса Герасько та співробітники Генконсульства завжди брали активну участь в організації заходів української громади.

Title  TitleTitle 

Проте, тільки заходами в Іллінойсі їхня діяльність не обмежувалась. Генконсульство тісно співпрацює з громадами ще з 9-ти інших штатів. Також налагоджено контакти з представниками бізнесових кіл Середнього Заходу з метою поглиблення та розвитку двосторонніх економічних відносин.

Генеральний консул Лариса Герасько на своїй посаді приділила особливо велику увагу українській молоді, адже без належного патріотичного виховання не варто сподіватися на світле майбутнє української нації. Саме тому за її ініціативи було започатковано пілотний проєкт між Малою академією наук України та українськими суботніми школами консульського округу, який має на меті залучення української закордонної молоді до взаємодії з Україною, формування освітньо-методологічного контенту, духовного, креативного та інтелектуального розвитку закордонної української молоді. Вперше за історію Незалежності України у 2018 році Генконсульством надана фінансова підтримка українським суботнім школам штату Іллінойс з метою придбання навчальних підручників, посібників тощо.

Title Title 

Особливим досягненням Генерального консульства в Чикаго можна вважати визнання Голодомору в Україні актом геноциду у шести штатах. Саме за ініціативи та сприяння Лариси Герасько у цих штатах були проведені виставки, присвячені цій трагічній сторінці в історії України.

Українська громада щиро вдячна Генеральному консулу Ларисі Герасько за віддану працю та чималі досягнення, які вона продемонструвала за час своєї каденції, та бажає їй подальших успіхів на ниві утвердження українських інтересів уже на Батьківщині. До речі, пані Лариса очолить департамент міжнародного права і буде захищати інтереси України в міжнародних судах.

Щоб засвідчити свою вдячність та підтримку, лідери української громади Чикаго прийшли на святкову вечерю, яка була організована на честь Лариси Герасько 17 січня у ресторані «Тризуб».

Многая літа, «Благовісте»!

Відзначення Дня Соборності в Чикаго

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com