rss
11/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ УКУ вітає чотирьох нових сенаторів: вперше серед них – випускник Університету

Прийняли запрошення долучитися до сенаторського служіння і взяли відповідальність за УКУ четверо нових сенаторів: Володимир Лавренчук, Олена Вовк, Тарас Шмагала, а також Михайло Сало – перший випускник УКУ, який увійшов до складу Сенату. Далі коротко познайомимо вас з професійним досвідом нових сенаторів та їхнім враження від такого призначення.

Володимир Лавренчук із 1982 року працює у банківській сфері. Працював в Українській республіканській конторі Держбанку СРСР на посаді економіста. У 1988-1997 роках – в Ощадному банку України на посадах від головного економіста до заступника голови правління. У 1997-2002 роках був головою правління «Укрінбанку». У 2002 році – член правління банку «Аваль». З жовтня 2005 року – голова правління «Райффайзен Банк Аваль» (після купівлі банку «Аваль» австрійським «Raiffeisen Bank International»). Крім своєї основної роботи, Володимир Лавренчук входить до складу правління Європейської Бізнес Асоціації. У 2011 році журнал «Компаньйон» назвав його у п’ятірці найавторитетніших топ-менеджерів усіх галузей української економіки. Він є «Банкіром року-2014» згідно з фінансовим рейтингом газети «Бізнес». У 2015 році журнал «Компаньйон» визнав Володимира Лавренчука найбільш авторитетним банкіром України. Жертводавець УКУ.

Освіта: Київський інститут народного господарства за спеціальністю «економіст» (сучасний Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана).

«Вже декілька років, а може і більше, я був серед «друзів Українського католицького університету». Такий статус є дуже почесний, асоціативний з якимось Великим значенням і Цінністю, скоріше, усвідомленими, ніж визначеними. Університет є взірцем високого рівня навчання, новаторства і фундаментальних цінностей. Університет розвивається, розвиває нас, вбирає кращі зразки сучасної світової вищої освіти. В ці останні дні 2019 року прийшла звістка про призначення мене сенатором Українського католицького університету. Що це для мене означає? Перше, що приходить на думку: це – почесний обов’язок. Обов’язок як привілей і можливість застосувати свої знання й уміння, отримані внаслідок і завдяки багатьом мудрим і щедрим учителям. Мій досвід лежить у прагматичній площині людської діяльності. Що з того може бути корисним для УКУ? Я маю натхнення і добрі очікування: УКУ – університет, який служить», – розповідає Володимир Лавренчук.

Title 

Михайло Сало – COO, керуючий партнер в компанії Romexsoft, член академічної ради програми MSc in Technology Management LvBS; член інвестиційної ради УКУ. Михайло проводить активну діяльність у некомерційному секторі – він є президентом благодійної організації «Львівська освітня фундація», був членом адміністративної ради «L’Arche-Ковчег». Раніше обіймав посаду фінансового директора LvBS із 2010 до 2016 років. До цього з 2006 до 2010 рр. був фінансовим директором Українського католицького університету (УКУ) та заступником першого проректора УКУ з фінансово-господарських питань.

Освіта: Український католицький університет, магістр богослов’я; економічний факультет Інституту післядипломної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка. Проходив стажування у фінансовому департаменті Університету Сетон Холл, Нью-Джерсі, США.

«УКУ – це особливе місце! Я тут виріс як один з перших студентів ще Львівської богословської академії. Університет для мене завжди був місцем розвитку, дружби, довіри і сприйняття. Місцем зустрічі людей, які не бояться великих викликів, беруть на себе відповідальність і діють. Стати сенатором університету – це велика честь для мене, довіра та відповідальність за розвиток Університету, відповідальність бути добрим представником Університету, його адвокатом,а також своїми вчинками сприяти подальшому розвитку цього особливого місця, де його працівники і студенти можуть Свідчити, Служити і Спілкуватись!» – каже Михайло Сало.

Олена Вовк – голова Наглядової Ради ПрАТ «Компанія Ензим», що є провідним українським виробником хлібопекарських дріжджів, який експортує 40% від усього обсягу своєї продукції. У 2018 році брала участь у роботі оцінкового комітету з виконавської культури УКУ. Також Олена Вовк – член Наглядової Ради ТОВ «Кормотех» та Академічної Ради Програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Title 
 Зліва направо: Володимир Лавренчук, Олена Вовк,
Тарас Шмагала, Михайло Сало

Освіта: ступінь магістра міжнародного бізнесу та фінансів Колумбійського Університету в Нью-Йорку.

«УКУ – унікальний для України навчальний заклад: своїми цінностями, стандартами, інноваціями, своїм поглядом у майбутнє, а найперше – своєю спільнотою – людьми, які творять УКУ як освітній заклад ХХІ сторіччя.

Доєднатись до цієї спільноти в ролі сенатора – це велика честь і відповідальність одночасно. Зараз Університет є на початку реалізації нової стратегії, яка означає новий виток розвитку і становлення Університету як беззаперечного прикладу для вищої освіти в Україні. Намагатимусь зробити все можливе, щоб УКУ пройшов цей шлях найуспішніше», – каже Олена Вовк.

Тарас Шмагала – відомий адвокат, голова правління Української католицької освітньої фундації в Сполучених Штатах Америки, обіймає посаду старшого віцепрезидента з питань громадських питань та корпоративних комунікацій корпорації Eaton. До того, як приєднатися до Eaton, Тарас Шмагала працював головним радником корпорації Avery Dennison та адвокатом у Squire Sanders в Клівленді, штат Огайо, а також – у Вашингтоні та Києві. Тарас Шмагала обіймав керівні посади в багатьох громадських організаціях, на даний час є віцеголовою правління University Circle Inc.

Title 

Освіта: ступінь бакалавра Університету Вірджинії та ступінь доктора юридичних наук Школи права цього ж університету.

«Для мене є справжнім благословенням мати можливість служити та вчитися як новий сенатор Українського католицького університету. Хоча мої бабуся і дідусь переїхали в Америку більше, ніж 100 років тому, я приналежний до Української греко-католицької церкви і завжди відчував глибокий зв’язок з Україною. Ця можливість співпраці з УКУ дозволяє мені «вкласти свою віру в дію» та внести невеликий внесок у важливу роботу щодо формування майбутніх лідерів України. Це також допоможе мені поділитися історією УКУ з американською спільнотою – це дивовижна історія, якою потрібно ділитися ширше. Я дуже вдячний за цей новий виклик, і з нетерпінням чекаю нашої першої зустрічі у березні», – ділиться враженнями від призначення Тарас Шмагала.

Довідка

Список сенаторів УКУ, грудень 2019 року

n Владика Борис (Ґудзяк), Президент УКУ, голова Сенату, архієпископ і митрополит Філадельфійської архієпархії УГКЦ, США

n Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду єпископів УГКЦ, куріяльний єпископ УГКЦ

n Владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської архієпархії

n Данило Білак, директор Офісу залучення та підтримки інвестицій Ukraine Invest

n Олена Вовк, голова Наглядової ради ПрАТ «Компанія Ензим»

Title 

n Ірина Іванчик, співзасновниця благодійного фонду «Повір у себе»

n Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі (2006-2019)

n Тарас Кицмей, член ради директорів корпорації «Софтсерв»

n Богдан Козак, генеральний директор «ВАТ «Львівхолод»

n Володимир Лавренчук, голова правління «Райффайзен Банк Аваль» (2005-2019)

n Наталія Попович, співзасновниця One Philosophy Group of Com­pa­nies та Українського кризового медіа-центру

n о. Богдан Прах, ректор УКУ

n Ярослав Притула, декан факультету прикладних наук

n Михайло Сало, керуючий партнер в компанії Romexsoft, випускник УКУ

n Тарас Шмагала, голова правління Української католицької освітньої фундації в Чикаго, Senior Vice Presi­dent, Public and Community Affairs and Corporate Communications at Eaton

«Чому я підтримую УКУ?» – промова дипломата Роберта Брінклі на 12-му благодійному вечорі в Києві

10 цілей для якісного розвитку: в УКУ презентували стратегію-2025

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com