rss
02/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Херсонський морський порт передали в концесію

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук у своєму Тelegram-каналі.

«Херсонський морський торговельний порт передано у концесію. «Рисоіл-Херсон» переміг у прозорому конкурсі на концесію Херсонського порту, який тривав з 12 вересня 2019-го», – написав Гончарук.

Він додав, що переможець інвестує у порт близько 300 млн грн. (інвестиційні зобов’язання).

«Заявкою передбачається висока ставка змінного концесійного платежу, сума якого складе 12 млн грн. одноразово та 7% доходу щорічно. Крім того, переможець вкладе понад 18 млн грн. у місцеву інфраструктуру», – додав Гончарук.

Нагадаємо, у вересні 2019 року Міністерство інфраструктури оголосило про початок конкурсів з концесії морських портів «Ольвія» та «Херсон». У жовтні розпочався прийом заявок від компаній на участь в оголошених конкурсах.

Державне підприємство «Херсонський морський торговельний порт» розташоване у місті Херсон та умовно належить до категорії малих морських портів. Є державною стивідорною компанією, що здійснює операційну діяльність в акваторії Херсонського порту, зокрема, вантажопереробку всіх видів експортно-імпортних, транзитних і каботажних вантажів, окрім наливних. Основні вантажі: зернові, харчові, будівельні матеріали та генеральні вантажі.

Херсонський порт є основним морським портом на річці Дніпро, має під’їзні автодороги та залізничне сполучення.

Концесія державних об’єктів передбачає їхню передачу у довготермінове управління приватним компаніям, при цьому такі об’єкти залишаються у власності держави.

У грудні 2019 року стало відомо, що за перемогу в концесійному конкурсі щодо морського порту «Херсон» змагаються чотири компанії: з них дві – міжнародні, а саме турецька компанія Busserk Liman і компанія-консорціум «Рисоіл-Херсон» (Грузія – Швейцарія), а також дві українські компанії – «Укрморпорт» та Спеціальна компанія «Морський порт «Херсон».

ТОВ «Рисоіл-Херсон» – це консорціум у складі ТОВ «Петро Ойл Енд Кемікалс» – 60%, що входить до групи компаній Georgian industrial Group та українського портового оператора АТ RISOIL S.A. (Швейцарія) – 40%.

Georgian industrial Group є однією з найбільших промислових груп Грузії. GIG працює у різних сферах діяльності з фокусом на енергетичному секторі (виробництво та торгівля електроенергією, заправка та торгівля природним газом). GIG також займається комерційною нерухомістю, будівельними матеріалами та металовиробництвом.

Група агропромислових компаній RISOIL заснована в Женеві, Швейцарія. RISOIL S.A. презентована в Україні компаніями Risoil Terminal – найбільшим універсальним експортно-імпортним терміналом з перевалки українських харчових рослинних олій і зернових у Чорноморському регіоні; «Рисоіл-південь» – терміналом з перевалки олії в Південному; «Роздільнянський елеватор» (Одеська область); «Морський технічний центр» – спеціалізується на наданні комплексних послуг з перевалки контейнерів і навалювальних вантажів.

Мінімізувати 10 ризиків: що загрожуватиме українській зовнішньоекономічній діяльності у 2020-му

Фонд розвитку підприємництва отримає 2 мільярди – Зеленський підписав зміни до бюджету

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com