rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Торік за сприяння служби зайнятості роботу знайшли 826 тисяч українців

При цьому 53% з них були працевлаштовані оперативно – ще до надання статусу безробітного.

Професійне навчання за скеруванням служби проходили 139 тисяч безробітних, 54 тисячі з них навчалися в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Варто наголосити, що рівень працевлаштування після професійного навчання становив 96%.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру протягом року було залучено 200 тисяч осіб.

Кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, порівняно з 2018 роком, збільшилася (+ 4 тисячі) та становила 206 тисяч.

Загальна кількість вакансій у базі даних служби зайнятості протягом року становила 1 мільйон 153 тисячі одиниць. Найбільшим попитом на ринку праці користувалися кваліфіковані робітники з інструментом, робітники з обслуговування та експлуатації устаткування, а також працівники сфери торгівлі та послуг.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 січня 2020 року, порівняно з відповідною датою 2019 року, скоротилася (– 4 тисячі) та становила 338 тисяч.

У рамках модернізації державної служби зайнятості зі січня 2019 року запроваджено інститут кар’єрного радника, а зі серпня на Дніпропетровщині стартував новий пілотний проєкт, метою якого стало суттєве покращення обслуговування роботодавців, – інститут консультанта роботодавця.

Апробація нової технології дала гарні результати, що й обумовило подальше запровадження нового сервісу зі січня 2020 року в усій мережі центрів зайнятості в Україні.

Офіційним сайтом державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua протягом 2019 року скористалися 1,9 мільйона осіб.

Станом на 1 січня 2020 року на сайті діє 197 тисяч електронних кабінетів роботодавців та 248 тисяч електронних кабінетів шукачів роботи.

На безкоштовну телефонну «гарячу лінію» державної служби зайнятості за номером 0 800 50 99 66 протягом року надійшло 33 тисячі звернень з усіх регіонів України.

Пресслужба Державного
центру зайнятості

Як школярі вибирають майбутню професію?

Well-being: чи піклуються українські роботодавці про здоров’я співробітників

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com