rss
04/05/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Гуманітарії VS «технарі»: хто переможе

Директор з досліджень Future Workplace в New York Times і автор кількох книг з розвитку кар’єри Ден Шобель представив ТОП тенденцій, які визначатимуть стиль роботи в 2020 році.

Одна з них – популярність гуманітарних знань і навичок. «Штучний інтелект продовжить автоматизувати технічні навички і стимулювати попит на soft skills, такі, як креативність, комунікація та емпатія. Тому гуманітарні науки знову стануть необхідними», – каже Шобель. Експерт додає, що початкова зарплата таких фахівців нижча, ніж у «технарів», але протягом життя їхні прибутки можуть швидко зростати.

Експерти hh.ua|grc дослідили, як зараз відрізняється попит на технічних і гуманітарних спеціалістів (на прикладах вакансій для розробників ПЗ та PR-спеціалістів) й які умови пропонують новачкам та досвідченим професіоналам.

Кількість вакансій

Згідно з аналізом бази hh.ua|grc, пропозиції про роботу для IT-спеціалістів посідали провідну позицію у 2019 році. Так, на цю профсферу припадало 15% від усіх розміщених вакансій. А на «Маркетинг», до якої входить спеціальність «PR, комунікації», – 9%. Такий показник ставить цю профсферу на третє місце за кількістю розміщених протягом 2019 року вакансій.

Рівень конкуренції

Cпіввідношення кількості резюме до кількості вакансій (hh-індекс) протягом 2019 року, в середньому, перебувало на позначці 3-3,5. При цьому, за спеціальністю «Програмування, розробка» на одну вакансію припадало 1,3 резюме. А от серед PR-менеджерів конкуренція була вищою, і hh-індекс становив трохи більше, ніж 2.

Рівень зарплати для початківців

Розробників програмного забезпечення без досвіду роботи були готові розглянути у 10% всіх вакансій за цією спеціальністю. При цьому платити таким спеціалістам були готові в межах від 13 800-26 500 грн. (45% вакансій) до 60 000 грн. (7% вакансій).

Знайти роботу PR-менеджеру без досвіду роботи теоретично має бути легше, адже початківця були готові розглянути у 17% вакансій. Але й зарплати «на старті» у них відчутно менші: більше, ніж половина (53%) роботодавців пропонували від 8 300 до 16 000 грн. Найвищі пропозиції були в межах 40 000, але траплялись вони рідко (лише у 3% вакансій).

Рівень зарплати для досвідчених пошукачів

Розробники з досвідом понад 6 років цікавили 3% роботодавців, і розраховувати вони могли на заробітні плати від 49 400-63 200 грн. (35%) до 150 000 грн. (9% вакансій).

Про PR-менеджерів з досвідом від 6 років йшлося лише у 2 вакансіях зі ста. Й у третині (33%) пропозицій про роботу пропонували зарплату в діапазоні від 20 000 до 37 900 грн. Верхня межа зарплатної вилки для досвідченого PR-менеджера була на рівні 65 000 грн.

Отже, як ми бачимо, поки що технічні спеціальності за всіма параметрами виглядають більш привабливо. Проте, як каже Ден Шобель, гуманітарні навички з найменшою ймовірністю будуть автоматизовані. А швидкий розвиток інновацій та їхній вплив на суспільство призведуть до зростання популярності критичного мислення і високого рівня комунікацій, які розвинені саме в гуманітаріїв у силу специфіки освіти.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Як налаштуватись на роботу після свят: 5 дієвих порад

Хто поїде у Німеччину на роботу у 2020 році?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com