rss
08/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято Св. Миколая у школі українознавства «Барвінок» при парафії святого Петра і Павла у Пейлос-Парку

Рік за роком, із краю в край

Крокує світом Миколай,

З добром його зустрічай!!!

Ще один насичений подіями рік добігає кінця. В грудні настає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. Святий Миколай спускається з небес, щоб нагородити дітей за їхні добрі вчинки. Свято Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят. Хлопчики та дівчатка заздалегідь готуються до нього. Адже не секрет, що подарунки отримують лише ті, хто на них заслуговує. Діти докладають максимум зусиль у навчанні, стараються бути чемними, ввічливими, привітними.

Title  Title 

Учні школи «Барвінок», що в Пейлос-Парку, Іллінойс, при парафії Української Православної церкви святих апостолів Петра i Павла, напередодні свята надіслали чарівною поштою свої листи з проханнями та побажаннями Чудотворцю, а також, вже за доброю традицією, запросили його на концертну програму, що відбулася 21 грудня у приміщенні школи.

Title Title Title 

Свято пройшло цікаво та весело. Батьки, гості, а особливо святий Миколай отримали масу позитивних емоцій. Наймолодші учні з класу «Малятко» інсценізували пісню «Йде Миколай». Святослав Кулик добре вжився в роль Миколая і з мішком подарунків ходив від дитини до дитини, даруючи дітям іграшки. Адже так важливо, щоб ця традиція передавалася з покоління в покоління і завжди жила в наших серцях.

Title Title  Title

Свято Миколая – це ті чудові спогади з дитинства, які навіть у дорослому віці тримають у передчутті чогось прекрасного та дивовижного.

Учні 5 класу своїм виступом разом із вчителькою п. Олександрою Шереметою в ролі ведучої допомогли присутнім повірити, що дива трапляються.

Title Title Title 

Бо рік Новий – це казка для усіх,

І щось чарівне в ньому бути має…

І хай усі повірять в чудеса,

Тоді вони прийдуть, не забаряться.

Title Title  Title

Цікавою була постановка казки Ю. Хандожинської «Подарунок від святого Миколая». Виявляється, Миколай Чудотворець піклується і про звірят! Зайчик «за його добре серце і ввічливе ставлення» отримав від Миколая дві шубки: літню – сіреньку і зимову – біленьку.

Школярі прочитали багато чудових віршів про святого Миколая, всі гуртом співали улюблену пісню дітей і дорослих «Ой, хто, хто Миколая любить?» Миколай розпитав дітей, як вони планують провести зимові канікули і чи готові до Різдва. Адже свято Миколая тільки розпочинає низку зимових свят, найважливіше з яких – Різдво.

Title  TitleTitle 

Колядники віншували Чудотворцеві:

Нехай малий Ісус на сіні,

Що в темну ніч на світ прийшов,

Дарує вам і Україні

Надію, Віру та Любов!

Title 

Вікторія Махнiкoвська та Давид Сендега декламували вірші «Божа зірка» і «Хто це стукає в оселю?», а Ксенія Якiмiщак та Ольга Кулик виконали пісню «Україна колядує».

Після закінчення заходу діти отримали подарунки від Миколая, який побажав усім присутнім любові, добра та достатку в кожній родині, а учням – веселих свят і незабутніх зимових канікул.

Отець Василь Сендега, настоятель парафії св. Петра i Павла, привітав усіх присутніх зі святом, нагадав історію земного життя святого, закликав усіх не забувати творити добро, допомагати ближнім, дарувати радість спілкування щодня.

Свято закінчилося, а теплі враження залишаться надовго, зігріваючи серця дітей любов’ю і добром.

Директор школи українознавства «Барвінок» пані добродійка Оленка Сендега подякувала святому Миколаєві за візит до навчального закладу, батькам, вчителям та учням за чудове свято.

Дякуємо Віталієві Кулику за сценарій та працю з дітьми, Олі Шереметі – за допомогу з озвученням, п. Оленці Сендезi – за декорації та організацію, батькам та учням – за участь у святі.

Фото Анатолія Городиського

«Миколай іде до нас»

Свято, де ти? Вийди на поріг!

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com