rss
04/03/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Свято, де ти? Вийди на поріг!

Грудень – місяць, коли всі в очікуванні див, коли навколо передсвяткова метушня, коли згодом увесь негатив затьмарюється радісною подією народження Божого дитяти – Ісусика.

Передсвятковий настрій був і у школі українознавства ім. Андрея Шептицького при парафії св. Йосипа Обручника 21 грудня 2019 року, коли всі присутні були вражені ще при вході до зали, яка декораціями налаштовувала всіх на невідому цікаву подорож. Працювали, вкладали всю свою фантазію й учні, і вчителі, не відставали і батьки – ялинки дивували прикрасами різних кольорів, стільці посміхалися сніговиками – і вже навіть це вело всіх у казку зимову...

Title TitleTitle 

Свято розпочалося молитвою до святого Миколая, понад триста лише учнів школи голосно та щиро підтримали пароха Миколу Бурядника! І повели учні початкової школи присутніх дорогами зими: «Зимонька-зима», закружляла танцювальна група школи танців «Вишиванка», маленькі дошкільнята безпосередньо виглядали Миколая... Кожна пісня була маленькою інсценізацією: «Різдвяна сніжинка» – і забіліло, закружляло на сцені, «Прилетіли ангелята» – чи не кожен шукав свого ангела-охоронця, «На небі зірка мерехтить» – десь там була і маленька зірочка, яка сповістила про народження Ісусика!

Title  TitleTitle 

«Щедрик» – відома в усьому світі українська щедрівка… І повели ластівки святкову залу подорожувати світом – Китай, Іспанія, США – яскраві костюми, фантазійні сценки, проте, українські колядки наймилозвучніші, та й «Деспасіто», і «Дзвоники дзвенять», і «Щедрик» рідною мовою веселіші та цікавіші!

Title Title 

Школа українознавства тісно співпрацює цьогоріч із Кредитівкою «Самопоміч», тому на святі п. Ніна Данилюк, директорка школи, ще раз оголосила всіх учнів, які отримали сертифікати від банку, а їх було чимало – по 2-3 від кожного класу, до того ж, діти самі вибирали, хто заслуговував отримати нагороду!

 Title

«Україна колядує» – весела пісня для закінчення свята, а якщо у поєднанні з танцями, щедрим засіванням пшеницею, побажаннями здоров’я, багатства і всіх гараздів у Новому році – то це і буде найвдаліший та найприємніший, власне, початок усього циклу свят, адже все лише розпочиналось того дня у школі! Неочікуваним солодким сюрпризом був щедрий подарунок від польських спонсорів «Lowell Foods» – всі учні та вчителі отримали торбинки з цукерками! Дуже вдале доповнення до піци, адже школа українознавства саме так розпочала своє різдвяне святкування!

Нова та цікава програма свята нікого не залишила байдужими, то ж хочеться всім побажати здобутків, мети, до якої хочеться йти, Божої підтримки в усьому, миру та спокою! Христос народився! Славити Христа!

«Миколай іде до нас»

Свято Св. Миколая у школі українознавства «Барвінок» при парафії святого Петра і Павла у Пейлос-Парку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com