rss
04/01/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ «Миколай іде до нас»

Яка радість, який рай –

Іде святий Миколай.

Несе нам даруночки,

Втіху і пакуночки

Свято Миколая – це свято любові і душевної теплоти! Навіть дорослі починають вірити в чудо, а діти з нетерпінням чекають дива.

Кожне свято у школі українознавства при Українському православному кафедральному соборі святого князя Володимира – це багато переживань, хвилювань і, водночас, ще більше задоволення та радості після вдалого виступу, коли лунають оплески вдячних глядачів.

Title Title Title 

Кличе на свято всіх святково прикрашена ялинка, манить яскравими барвами сцена. За нашою українською традицією, свято розпочав молитвою настоятель собору отець Іван Лимар. Полинули зі сцени перші вітальні слова, і розпочалася подорож засніженими дорогами…

Десь там малювалась чудова зимова картина учнями-художниками з четвертого класу, а навколо них кружляли у танку з піснею зима зі сніжинками.

Title Title  Title

А зала завмерла в очікуванні дива. Чи не час нам усім поринути у казку – хто не пам’ятає з дитинства відому розповідь про рукавичку? Театралізоване дійство за участю учнів першого класу вразило всіх присутніх, розвеселило і подарувало гарний настрій. Юні таланти у чудових костюмах заслужили багато оплесків.

Title Title  Title

Аж ось на сцені забіліло, засяяло: дівчатка-другокласниці чудовим танком маленьких «зірочок» навіяли всім зимовий настрій. А відчути справжній дух свята допомогли учні третього класу, які виконали чудові пісні про святого Миколая. Та згодом уся дітвора разом покликала улюбленого Чудотворця. Але не просто так приніс святий Миколай подарунки, він вирішив послухати виступ наших талановитих дітей. Свої листи і малюнки наші учні залишили у чарівній скриньці з назвою «Листи святому Миколаєві». За традицією, ангели, учні шостого класу, передали написані листи з побажаннями святому Миколаєві.

 Title

Ось на сцені старшокласники: куди ж вони нас запросять? У чудовий світ пісень під супровід фортепіано у виконанні п. Люби Лехняк, які вдало перепліталися зі святковими віршами. А згодом настав час зимових розваг, організованих учнями сьомого класу: вони провели чудові конкурси і повеселили всіх дітей.

Імпреза поступово наближалася до завершення. Про успішно проведене свято свідчили бурхливі оплески гостей та спільно виконана давня коляда «На різдвяні свята», яку відшукали учні п’ятого класу.

Звичайно ж, святий Миколай роздав подарунки всім учням школи, а також – і усім присутнім дітям. Радості присутніх не було меж!

По закінченні урочистої частини всі учні та гості були запрошені до святкової перекуски, яку приготували батьки наших учнів.

Хочеться подякувати за допомогу, підтримку та костюми всім батькам, а також побажати усім щасливого і здорового Різдва Христового і Нового року. Також висловлюємо подяку вчительському колективу за безмежне терпіння і талант, придемонстровані під час приготування до свята, а зокрема, настоятелю собору отцю Іванові Лимару, директору школи пані Лілії Лимар, завучу п. Галині Климюк, учителям: п. Оксані Тарнавчик-Дяків, п. Лесі Бенч, п. Оксані Любович, п. Наталі Мелешко, п. Вікторії Мельничук, п. Марії Рибак, п. Любові Лехняк, п. Марії Ковалишин. Особлива подяка також п. Оксані Пархитько за декорації та оформлення зали.

Нехай Різдвяні свята принесуть радість, сміх і любов у ваші серця та родини.

В гарну днину, в добрий час

Із Різдвом вітаєм вас!

Із вечерею Святою,

Веселою колядою!

Христос рождається!

Світлини Олени Лимар

Свято, де ти? Вийди на поріг!

Свято Св. Миколая у школі українознавства «Барвінок» при парафії святого Петра і Павла у Пейлос-Парку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com