rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Гороскоп \ Гороскоп на 2020 рік

Овен

Рік буде вдалим для більшості Овнів. Доведеться попрацювати над своєю здатністю зберігати гармонію в собі і бути дипломатичними у взаєминах із партнерами.

Початок року підійде для вирішення особистих питань, особливо, якщо ви плануєте перевести стосунки в іншу площину.

Весна стане часом несподіваних рішень. Довіртеся течії – хоча б до літа. Постарайтеся орієнтуватися за ситуацією. Початок травня – чудова пора для реалізації найяскравіших ідей, потрібно буде включитися в життя на повну потужність.

Літо принесе складнощі, причиною яких стане ваша імпульсивність і невміння чекати, особливо напруженим буде липень.

Восени пристрасті стихнуть, а ви станете загартованішими. Доведеться напружитися, насамперед, у сферах, пов’язаних зі спілкуванням.

Телець

Ваша чарівність зросте вже у січні, з її допомогою будуть вирішуватися й особисті, і робочі питання. Не відмовляйтеся від тих благ, які даруватиме життя на початку року. Ви можете почати новий роман або освіжити вже наявні стосунки.

На початку березня почнуться глобальні зміни. Постарайтеся уникати ризикованих ситуацій і не провокуйте конфлікти. Якщо винуватець не ви – довіртеся течії.

У середині липня доведеться захищати себе і те, що вам близьке. Правда буде на вашому боці. Деякі Тельці змінять місце роботи або увійдуть у нову професійну сферу. Дозвольте собі бути сміливими й втілювати мрії у життя.

Восени все стабілізується. Ви швидко знайдете задоволення у розміреному осінньому житті.

Близнюки

Рік буде досить успішним, насамперед, для тих, хто не боїться заявити про себе. Зимові місяці стануть перевіркою на вміння налагоджувати корисні контакти й підтримувати їх. Постарайтеся сконцентруватися на тих партнерах, які по-справжньому є важливими для вас.

На початку квітня розпочнеться період посиленої інтелектуальної діяльності, а також розширення контактів.

Літо промине під егідою відпочинку, важливих подій не передбачається, крім тих, які розкриють ваші здібності ще більше. Це літо буде дуже родючим на ніжні почуття. Вирушайте у романтичну подорож удвох або на самоті: у далекій країні ви зустрінете когось, хто може стати частиною вашого життя.

У листопаді доведеться приймати рішення швидко, орієнтуючись на поточні справи.

Рак

2020 рік стане знаковим. Нерішучим Ракам доведеться докладати зусиль, щоб досягнути результату.

Зима буде періодом підготовки, коли ваші бажання почнуть здійснюватися. У перших числах березня Раки опиняться перед необхідністю щось змінювати. Для когось це будуть зміни в особистому житті. На роботі одні Раки отримають підвищення, інші ж зважаться залишити роботу.

Середина березня буде моментом, коли ви відчуєте полегшення. На початку травня життя знову вимагатиме від вас дій. Потрібно буде підтвердити вибір, зроблений взимку. Щось спробує повернути вас у минуле, але ви повинні будете захистити ті нові умови, які для себе створили.

На початок липня плануйте найприємніші та довгоочікувані події. Обставини складатимуться на вашу користь. Щастя триватиме приблизно півтора місяця.

Осінь стане підготовкою до нового ривка, час якого призначено на першу половину грудня 2020.

Лев

Левам дуже пощастить у новому році. Багато хто зуміє знайти своє кохання. На роботі негативних змін не передбачається.

Наприкінці січня очікується період бурхливих романтичних захоплень і шанс зробити найправильніший вибір у житті. На початку березня цей вибір може потрапити під сумнів. Обирайте серцем.

Квітень і травень принесуть невеликі зміни у робочих процесах, ці зміни будуть на краще.

Середина червня може негативно вплинути на тих, хто схильний до надмірної емоційності.

Листопад принесе нові можливості у бізнес-сфері. Якщо у вас – своя справа, впроваджуйте нові методи роботи. Якщо ж ви – найманий працівник, не бійтеся пропонувати нові рішення.

Події грудня стануть містком у наступний рік, будьте дуже уважними.

Діва

Діви зіштовхнуться зі справжніми викликами. Абсолютно всі сфери життя зазнають змін.

Наприкінці січня ймовірний початок нового періоду в коханні. Від вас буде потрібна вся ваша романтичність. У середині березня ваші стосунки або стануть значно глибшими, або зійдуть нанівець.

У травні вірогідні зміни, які стосуватимуться кар’єри та здоров’я. Намагайтеся брати до уваги не тільки раціональний бік питання, а й психологічний фактор.

Із середини липня до листопада все сприятиме тому, щоб ви показали себе. Багато Дів почнуть займатися чимось якісно новим у 2020 році.

Перша половина грудня буде присвячена підбиттю підсумків: і особистих, і професійних. Обов’язково зазначте, що вам вдалося здійснити, а що ні, щоб закласти мотивацію на наступний рік.

Терези

Для Терезів 2020 рік почнеться чудово, у середині року з’являться труднощі, а до кінця року виникне відчуття легкості.

У січні ви матимете чудові умови для реалізації потенціалу. Багато Терезів зможуть почати те, на що не вистачало сміливості. Не стримуйте свої пориви.

Весняні місяці принесуть великі зміни у коханні. Той, хто має уставлені партнерські стосунки, постане перед проблемою вибору. Слухайте тільки своє серце.

На початку травня ймовірні чудові можливості для розширення контактів. Багато нових знайомих будуть вкрай корисними.

Середина червня принесе випробування. Постарайтеся не допускати великих енергетичних втрат під час дискусій.

Залишок літа та осінь змусять звернути увагу на здоров’я. Можливо, доведеться зайнятися лікувальною фізкультурою. Не бійтеся проходити обстеження. Кінець листопада подарує кілька подій, які покажуть, як ви зуміли поліпшити життя за 2020 рік.

Скорпіон

Скорпіони зможуть досягти будь-яких висот. 2020 рік буде досить напруженим. На початку року ви, здебільшого, будете зосередженими на кар’єрі та питаннях здоров’я, а стосунки відійдуть на другий план. Але все зміниться на початку березня. Багато Скорпіонів будуть залучені у нові стосунки. Ви опинитеся в колі людей зі схожим світоглядом.

У травні Скорпіони отримають приємну пропозицію: вона може стосуватися роботи або особистого життя і міститиме можливість підвищити свій соціальний статус. Зменште свій запал, коли йдеться про щось серйозне. Намагайтеся зрозуміти не тільки свої, але і чужі почуття.

Із середини червня Скорпіони будуть «здавати іспити» абсолютно в усіх сферах життя. Здоров’я, робота, особисті стосунки вимагатимуть від вас всієї вашої енергії. Не робіть поспішних рішень і не сумуйте. Зірки обіцяють підтримку у цей складний період.

До вересня напруга спаде, і Скорпіони вийдуть на фінішну пряму. Потрібно буде натиснути востаннє (ближче до кінця вересня), і до кінця року можна буде спокійно підраховувати трофеї.

Стрілець

Стрільці зможуть вийти на новий рівень розвитку. Всі сили повинні бути кинуті на професійне зростання і турботу про здоров’я. В особистому житті жодних глобальних змін не очікується. Можуть повернутися колишні друзі й любовні партнери.

Лютий стане місяцем важливих іспитів: і кар’єрних, і на силу волі. Постарайтеся сконцентруватися на цілі й не відволікатися на думки про те, чого зараз не вистачає. Ваш розум і сміливість допоможуть продемонструвати себе справжнім лідером і професіоналом.

На початок травня можна планувати далеку подорож. Це – час спокою, навіть ізоляції. Після періоду жорсткої соціалізації настане довгоочікуваний відпочинок. Цей час можна провести і з сім’єю, якщо стосунки – дійсно близькі.

У середині літа буде кілька можливостей підвищити матеріальний стан. Кошти найкраще витрачати на поліпшення житла та здоров’я. Пройдіть необхідну діагностику, купіть абонемент у спортзал. Великі покупки можна планувати до початку листопада.

Листопад і грудень присвятіть неспішним філософським роздумам.

Козеріг

Козерогам 2020 рік обіцяє досягнення заповітної мети й завершення важливого шляху. Особливо продуктивним буде серпень і травень.

Особисті стосунки будуть складатися легко і в потрібний час. Все сприятиме тому, щоб Козероги досягли свого без втрат.

У січні те, що здавалося дуже складним, буде виконане з легкістю. Слідкуйте за станом здоров’я, щоб не стати жертвою трудоголізму. Лютий принесе хороші новини від тих, кого Козероги дуже поважають.

Із середини квітня до травня Козерогам доведеться виклалися повністю. Можливо, особисті стосунки відійдуть на другий план.

На початок липня можна запланувати відпочинок. Наприкінці літа очікується приємна звістка від родичів. Можливо, у вашій родині буде поповнення, або ваші батьки куплять нерухомість.

Осінь змусить будувати нові плани. Не знижуйте планку і придумайте собі нову мрію. Наприкінці листопада ви можете усвідомити, що це за мрія.

Водолій

2020 рік стане справжнім відкриттям. Цікаві події дозволять виявити ваші таланти та здібності. Водолії з подивом виявлять, що коло контактів розширилося за рахунок однодумців.

Наприкінці лютого настане період вибору. Можна буде переключитися на діяльність, про яку ви давно мріяли. Хороші пропозиції надійдуть від знайомих.

Весна ідеально підійде для поліпшення стосунків із близькими. У березні недовга поїздка слугуватиме джерелом нового натхнення.

З червня до вересня очікується період наполегливої праці, якої буде дуже багато. Вибирайте тільки ті проєкти, які допоможуть розкрити себе. Друга половина жовтня буде ознаменована вступом на нову посаду або отриманням надбавки до зарплати. Зміни відбудуться у кращий бік.

Осінні місяці проминуть спокійно, щоб Водолії зуміли насолодитися досягнутими успіхами.

Риби

Новий рік буде досить складним для Риб. У першій половині доведеться вирішувати безліч матеріальних питань, а друга половина року буде присвячена вирівнюванню взаємин із близькими.

Зимові місяці змусять вирішувати питання швидко і раціонально, Рибам доведеться керуватися здоровим глуздом.

Початок березня – час взяти відпустку і вирушити у подорож. Навесні можна почати навчання нової спеціалізації або почати монетизувати своє хобі, наприклад.

Літні місяці найкраще присвятити родині й турботі про здоров’я. У середині липня постарайтеся сконцентруватися лише на своїх цілях. Зі серпня до листопада ймовірна низка подій, які суттєво вплинуть на все подальше життя.

Гороскоп на наступний тиждень

Овен

Овен#2020-32 (08/05/2020)
Овен#2020-31 (07/29/2020)
Овен#2020-30 (07/22/2020)
Овен#2020-29 (07/15/2020)
Овен#2020-28 (07/08/2020)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com