rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Facebook більше не пропонуватиме друзів через теле-фонну книгу

Facebook більше не буде інтегрувати телефонні номери, які користувачі надають для автентифікації, у функцію рекомендацій «людей, яких ви можете знати». Це стане ще одним із заходів у рамках посилення практик конфіденційності в соцмережі Facebook.

Про це повідомляє Reuters.

«Минулого року з’явилась інформація про те, що Facebook використовував особисті дані, отримані для автентифікації користувачів, для розміщення реклами, розлютив захисників конфіденційності, які назвали цю практику хибною та заявили, що це зруйнувало довіру до найважливішого інструменту цифрової безпеки.

Facebook з червня вже перестав використовувати номери телефонів користувачів для рекламних цілей і тепер починає поширювати цю практику на рекомендації друзів», – йдеться в повідомленні. Зазначається, що вдатися до вказаних кроків Facebook змусив штраф у розмірі 5 мільярдів доларів від Федеральної комісії з питань торгівлі США, яка вимагала від Facebook посилити гарантії щодо конфіденційності даних користувачів.

Зміни щодо використання телефонних номерів користувачів розпочнуть впроваджувати вже з цього тижня в Еквадорі, Ефіопії, Пакистані, Лівії та Камбоджі, а на початку наступного року будуть запроваджені по всьому світу.

Як повідомлялося, у липні 2019 року FTC оштрафувала Facebook на 5 мільярдів доларів через порушення правил конфіденційності даних користувача. З’ясувалося, що соцмережа використовувала номери телефонів для показу рекламних оголошень.

Дніпро знову може стати космічною столицею

Apple таємно розробляє власну технологію супутникового зв’язку

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com