rss
08/13/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Apple таємно розробляє власну технологію супутникового зв’язку

Компанія Apple розпочала таємний проєкт створення власної супутникової технології, щоб безпосередньо отримувати дані з iPhone та інших своїх пристроїв без сторонніх мереж. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на власні джерела.

«Компанія Apple створила секретну команду, яка працює зі супутниками та пов’язаними з ними бездротовими технологіями, прагнучи знайти нові способи передавання даних, зокрема безпосереднього з’єднання з Інтернетом, для своїх пристроїв», – повідомили власні джерела.

Є інформація, що команду очолюють колишні керівники супутникового та космічного напряму Google Майкл Трела та Джон Фенвік.

За інформацією Bloomberg, може йтися не про створення власних супутників, а про розробку передавачів або наземного обладнання, що буде взаємодіяти з апаратурою на орбіті. Технологію можуть використовувати для передачі даних безпосередньо до пристроїв Apple або для об’єднання в єдину мережу незалежно від стільникового оператора.

Крім того, технологія може поліпшити точність геолокації для мап. Поки що цей таємний проєкт перебуває на ранньому етапі, тому деталей про нього не так багато.

Дніпро знову може стати космічною столицею

У ВМС США заборонили китайський додаток TikTok

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com