rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Кому – свята, а кому – робота. Як підзаробити у новорічний період

Грудень та січень традиційно вважаються не найкращими місяцями для зміни роботи. Компанії у цей час зайняті підбиттям підсумків року, що минає, та складанням планів на майбутній рік. І кількість вакансій перед новорічними святами та одразу після них може зменшуватись на 10-15%. Хоча, звичайно, для декого в цей час – навпаки, з’являється можливість підзаробити.

Експерти hh.ua|grc розповідають, які опції є для тих, хто шукає тимчасову роботу на зимові свята.

Загалом, позитивна динаміка у кількості розміщених вакансій у зимовий святковий період 2018-2019 рр. спостерігалась у таких профсферах, як медицина, фармацевтика, наука, освіта, початок кар’єри, студенти. Окрім того, з’являються пропозиції тимчасової (проєктної) роботи для:

– продавців у магазині, спеціалістів торговельного залу та спеціалістів видачі товару, касирів-операціоністів;

– водіїв та кур’єрів;

– еvent-менеджерів, промоутерів та візуальних мерчендайзерів;

– фотографів, аніматорів, дизайнерів.

В абсолютній більшості на такі позиції роботодавців цікавлять пошукачі без досвіду роботи (70% вакансій) або з мінімальним стажем (20% вакансій). А от заробіток залежатиме, здебільшого, від кількості відпрацьованих годин. Наприклад, за годину роздачі листівок пропонують від 50 до 150 грн., за роботу касиром – від 40 до 70 грн. або від 2500 грн. за 15 змін, кухарям – 60-100 грн., операторам call-центру – 40-50 грн.

Варіанти збільшити заробіток є в тих, хто монетизує хобі. Наприклад, хто вміє в’язати пледи, виготовляти подушки, іграшки, різні інтер’єрні аксесуари та продає їх як новорічні подарунки. Або ж – хто любить готувати на замовлення. Досить багато варіантів є у тих, хто тяжіє до музики: люди, котрі грають на гітарі/барабанах/бубні або співають, потрібні будуть на різних урочистостях і заходах та у розважальних закладах.

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Великі гроші: ТОП-5 вакансій листопада в Україні

Як налаштуватись на роботу після свят: 5 дієвих порад

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com