rss
05/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ У семінарії святої Софії відбулось традиційне свято Різдва

Возвеселімось всі разом нині,

Христос родився в бідній яскині.

21 грудня у семінарії святої Софії, що розташована в South Bound Brook, штат Нью-Джерсі, США, традиційно відбулось свято Різдва. Це свято з благословення наших ієрархів було започатковане декілька років тому, проте тепер уже є щорічним і відомим для всієї церкви.

Основою святкування якраз і є саме Різдво та коляда, тобто, прославляння народженого Христа. Люди приїжджають, щоб побувати на цьому святі навіть цілими сім’ями. Семінаристи, як завжди, виступають з концертом колядок та віншувань. Своєю чергою, всі присутні люди також можуть колядувати та зануритись у різдвяний настрій. Усі присутні мають змогу познайомитись між собою та пізнати ближче семінаристів. Оскільки свято Різдва у семінарії є проєктом, то важливим елементом свята є подарунки, які люди приносять для семінарії, та, зокрема, семінаристам. Ці подарунки сприяють та допомагають семінаристам семінарії святої Софії у подальшому навчанні та проживанні.

 

З різних міст та навіть штатів Америки люди приїхали, щоб взяти участь у святі. Семінаристи разом з адміністрацією семінарії радо прийняли гостей та потішили не лишеTitle чудовими колядками, але й смачним перекусом. На святі також був присутній Високопреосвященніший архієпископ Даниїл. Своєю чергою, він розповів цікаву історії про семінарію та про важливість самого свята й подякував усім, хто щедро відгукнувся різдвяними подарунками для семінарії. Адже й справді, практично весь перший поверх будинку був закладений подарунками, які обов’язково згодяться для вжитку в семінарії.

Усі залишились із чудовими емоціями та настроєм.

Щиро дякуємо архієпископу Даниїлу за його присутність, усім гостям цього свята – за бажання побувати на святі та втішити семінарію своїми подарунками, адміністрації семінарії – за підготовку та проведення свята, а також семінаристам – за чудову коляду, яка звучала того дня.

Іподиякон Микола Зомчак,
прес-служба Ukrainian Orthodox
Church of the USA

Свято Миколая в Українській школі при церкві-пам’ятнику святого Андрія Первозванного у Саут-Баунд-Бруку в духовному осередку УПЦ США

Дід Федик і його церква

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com