rss
02/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Це цікаво \ Розроблені у Харкові системи управління встановлять на французьких супутниках

Про це повідомляє пресслужба Харківської ОДА.

«Голова Харківської ОДА Олексій Кучер відвідав АТ FED разом із двома іноземними делегаціями: з КНР і Франції. Китайська делегація прибула на АТ FED, щоб закрити 4-річний контракт, у рамках якого харків’яни створили принципово нову систему управління авіаційними двигунами. Над розробкою спільно працювали фахівці кількох заводів і конструкторських бюро, а також – учені з НАУ ХАІ та НТУ ХПІ. Приймати роботу прибули головні конструктори 4-х підприємств із 4-х міст Китаю, а також – представники державних структур країни. Результат їх повністю задовольнив», – йдеться у повідомленні.

За словами Кучера, він дуже радий, що з харківським підприємством у інвесторів склалися такі тісні та продуктивні взаємини: «Хочу зробити цю зустріч сигнальною: в нашому регіоні для всіх інвесторів буде «зелене світло». Усі проблеми, які були пов’язані з державою, ми будемо вирішувати, тому що інвестиції – в наших інтересах».

«Ми не тільки підписали підсумковий документ про виконання роботи, а й обговорили плани на 5-10 років уперед. У КНР прийнята програма «2035». У ній роль авіаційній техніці відводиться дуже велика, і для всього нашого авіапрому там дуже багато можливостей для співпраці», – сказав, своєю чергою, голова правління АТ FED Віктор Попов.

За його словами, успішне виконання контракту свідчить про те, що Харківська область здатна створювати конкурентоспроможний продукт: «За допомогою таких розробок наші виробники інтегруються у світові авіаційні програми».

Французькі замовники, які також відвідали АТ FED, цікавилися процесом роботи над системою охолодження для нового телекомунікаційного супутника, який розробляє Європейське космічне агентство.

«Завдання харківського ноу-хау – впоратися там, де до цього часу не давали собі ради традиційні методи охолодження. І зараз розробка вже показує високі технічні параметри. Якщо кінцевий продукт влаштує замовників, наші виробники зможуть брати участь у тривалій світовій виробничій програмі», – пролунало за заході.

Під час візиту голова ОДА Кучер обговорив з головою правління АТ FED Поповим реалізацію кластерного підходу в авіабудуванні, а також підтримку, яку може надати держава.

Річ у тому, пояснив Попов, що в Україні досі немає державної програми розвитку авіаційної галузі: «Її регулярно обіцяли розробити, але до реалізації задуманого справа на державному рівні так і не дійшла».

Голограма, до якої можна торкнутися

Український стартап виграв $100 000 на виставці у Дубаї

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com