rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент оголосив голодування

10 грудня архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент оголосив безстрокове голодування, вимагаючи захисту релігійних свобод на території Криму і забезпечення безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ.

Про це повідомляє Крим.Реалії.

«Я приїхав до Києва, мені вже нема що втрачати. Я офіційно заявляю: з цього дня я починаю безстрокове голодування. Доти, поки Кабінет міністрів України не вирішить питання захисту релігійних свобод на території Криму, гарантування безпеки духовенству кримської єпархії ПЦУ. Поки Кабінет міністрів своїми рішеннями не забезпечить збереження церковного майна, а це не тільки приміщення, а й ікони, які можна зарахувати сьогодні до сучасного сакрального мистецтва. Це – історичні речі, які мають національно-культурну цінність», – сказав архієпископ Климент.

Він вимагає зустрічі з прем’єр-міністром України та визначення терміну, коли питання, які протягом п’яти років ставилися перед Кабінетом міністрів, будуть вирішені.

Нагадаємо, раніше у Сімферополі обікрали приміщення Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира і Ольги.

Предстоятель Православної церк­ви України митрополит Епіфаній 19 листопада закликав уряд прийняти рішення щодо вирішення питання власності на приміщення собору і єпархіального управління в м. Сімферополь.

Арбітражний суд Центрального округу Калуги 14 листопада відхилив касаційну скаргу представників Кримської єпархії Православної церкви України. Представники ПЦУ намагалися оскаржити рішення російського Міністерства майнових і земельних відносин Криму про розірвання договору оренди собору в центрі Сімферополя.

Зимового Миколая

Іван Матковський: «Архімандрита Климентія заарештували у його келії під час молитви»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com