rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Великі гроші: ТОП-5 вакансій листопада в Україні

Рік невпинно добігає кінця. У грудні ми будемо підбивати підсумки, складати плани на 2020 рік та вітати одне одного зі святами. Часто останнє йде рука об руку з великими витратами. Але далеко не для всіх це проблема. Команда hh.ua|grc підготувала для вас ТОП-5 вакансій листопада, де пропонувались зарплати від 50 000 гривень.

  1. Media buyer, traffic manager, арбітражник – зарплата від 50 000 гривень

Розумієте соціальні медіа як своїх п’ять пальців, маєте досвід планування, створення і запуску рекламних кампаній у них та ще й розумієте базові метрики (CPA / CPI / CPM / LTV / ROI / CR / CTR)? Тоді можете претендувати на позицію Media Buyer в IT-компанії. Серед потрібних soft-skills: хороший смак та увага до деталей, проактивна позиція, цілеспрямованість, стресостійкість.

  1. Стюардеса/стюард – зарплата від 65 000 гривень

Подібна робота багато кому здається однією з найромантичніших і незвичайних професій. А ще тут можна непогано заробляти. До обов’язків входить контроль за чистотою і порядком у літаку, обслуговування пасажирів, замовлення харчування, звітність, прибирання літака, зустріч на борту власника літака і його гостей. Серед вимог до працівника: знання етикету, знання сервірування столу, досвід роботи, стресостійкість, знання англійської мови, пунктуальність, охайність, відповідальність.

  1. Директор з виробництва – зарплата від 70 000 гривень

У функціонал такого співробітника входитиме забезпечення виконання планових показників виробництва, зниження собівартості продукції без втрати якості, забезпечення безаварійної роботи обладнання, організація роботи з випуску нових видів продукції тощо. А от серед вимог, окрім стажу та профільної вищої освіти, – побажання щодо наявності додаткових дипломів і сертифікатів (МВА, тренінги, спеціалізовані курси, стажування, виставки, конференції за останніх 5 років). Як кажуть, вік живи – вік навчайся!

  1. Головний агроном – зарплата від 80 000 гривень

Підготовка схем захисту рослин, закладка і контроль проведення випробувань препаратів, агрономічний супровід клієнтів, консультування клієнтів з питань біологічного захисту рослин, участь у виставках, конференціях, семінарах та інших заходах – ось орієнтовний перелік обов’язків потрібного спеціаліста. Окрім профільної вищої освіти та досвіду від 5 років, потрібне знання іноземних мов.

  1. Розробник ігор (Senior Game Programmer) – зарплата від 90000 гривень

Хто сказав, що комп’ютерні ігри лише для дітей та підлітків? Фахівець, який займатиметься їхньою розробкою, впровадженням нових ігрових функцій або оптимізацією, впровадженням методів рендерингу, фізичним моделюванням тощо, може розраховувати на дуже гідну зарплату. Серед вимог: досвід понад 5 років, з них – мінімум – 2 роки в ігровій індустрії, володіння англійською мовою на розмовному рівні, досвід управління командою розробників як провідний розробник.

Не знайшли вакансії, яка б відповідала вашому досвіду або професійним інтересам? Впевнені, що у грудні теж будуть гідні пропозиції. Не забудьте оновити резюме (або створити його) та підписатись на вакансії!

Джерело: «HeadHunter Україна» (http://www.hh.ua)

Оголошено імена компаній-переможців «Премії HR-бренд Україна 2019»

Марія Папас закликає частіше користуватися сайтом cookcountytreasurer.com

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com