rss
08/09/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Берегиня \ Чому від «хвоста» болить голова і що з цим робити

У вас теж болить голова, якщо ви довго носите «хвіст»? Через це відчуття інколи хочеться не просто розпустити волосся, а зняти його на деякий час з голови.

Чому так трапляється, і що з цим робити, – пояснює HuffPost.

У нашій шкірі голови є чутливі до болю нерви, – пояснює Вейд Купер, доцент і директор University of Michigan Headache and Neuropathic Pain Clinic.

На ці нерви діє тяга, яку створює хвіст. Спершу ви можете не відчувати болю, але чим довше ви носите хвіст, тим нерви стають чутливішими. Головні болі у хвості також є прикладом явища, яке називають «аллодінія». «Аллодінія – це біль унаслідок подразників, які, зазвичай, його не викликають», – розповідає Кіран Раджніш, доцент кафедри неврології та директора відділення неврології у медичному центрі університету штату Огайо.

Іншими прикладами аллодінії можуть бути больові відчуття від розчісування волосся або гоління обличчя. Часто біль буває у танцюристок, гімнасток, балерин, тому що у них, зазвичай, тугі зачіски, а також – у плавців через шапочки для плавання. Подібні відчуття можуть спричинити обруч, хіджаб чи кашкет. Звісно, не кожен власник хвостика відчуває такі головні болі. «Ми думаємо, що з більшою ймовірністю відчуватимуть цей біль люди, схильні до мігрені», – каже Купер.

Також біль може виникати і при інших больових розладах, наприклад, при фіброміалгії. Це – хронічний поширений біль та підвищена болісна чутливість до тиску.

Як уникнути чи вилікувати цей біль?

Якщо у вас больовий розлад і ви регулярно страждаєте від болю від хвоста чи будь-якого іншого, потрібно знайти спосіб вилікувати цей розлад. На біль можуть впливати й інші фактори.

Деякі дослідження пов’язують це чутливе відчуття з недосипанням, менструальним циклом та іншими гормональними змінами.

Ми не завжди можемо це контролювати, але якщо ви знаєте, що у вас є ця проблема, можна застосувати протизапальний засіб. Але найкраще – це змінити розміщення хвоста або розв’язати його хоча би на годину.

Автор: Катерина Хорощак

Джерело: УП.Життя (https://life.pravda.com.ua/health/2019/12/6/239231/)

11 кімнатних рослин, які можуть бути отруйними для людей та тварин

Як правильно зустрічати Новий 2020 рік?

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com