rss
06/01/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Верховна Рада купила автівки Toyota Camry за мільйон

Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України 3 грудня за результатами тендера замовила ТОВ «Алмаз Систем» легкових автомобілів на загальну суму 2,51 млн грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма здійснить постачання двох автівок Toyota Camry у комплектації Premium за 903 тис. грн. та одну Toyota Camry у комплектації Comfort – за 701 тис. грн.

Toyota Camry Comfort матиме автоматичну коробку передач, круїз-контроль, клімат-контроль з незалежним регулюванням температури зон водій/пасажир, підігрів передніх сидінь, а Camry Premium (найдорожча комплектація) додатково – оздоблення сидінь шкірою з перфорацією, декор панелі приладів та центральної консолі, візерунок якого імітує напівкоштовний камінь, навігаційну систему GPS тощо.

У автосалонах Toyota Camry Comfort можна придбати за 674 тис. грн., Camry Premium – за 907 тис. грн.

На торгах єдиним конкурентом «Алмаз Систем» було ТОВ «Преміум Моторс» сім’ї Гвоздьових, чия пропозиція була вищою на 5 тис. грн.

ТОВ «Алмаз Систем» із групи компаній «Алмаз» належить Олексієві Шоху та Олександрові Корнієнку, директор – Вадим Ковалевський.

Як повідомляли «Наші гроші», наприкінці минулого року Автобаза Управління справами Апарату Верховної Ради України купила 7 автомобілів Toyota Camry на загальну суму 5,56 млн грн. (за 790 тис. грн. та 805 тис. грн.).

Джерело: «Наші гроші» (http://nashigroshi.org/2019/12/06/verkhovna-rada-kupyla-avtivky-toyota-camry-po-mil-yonu/)

Прокуратура взялась за безплатну передачу оточенню Добкіна землі на 250 мільйонів

Укрексімбанк відписав «Talent Advisors» 2 мільйони на пошук кадрів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com