rss
08/05/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Проблема \ Кримінал \ Укрексімбанк відписав «Talent Advisors» 2 мільйони на пошук кадрів

АТ «Державний експортно-імпортний банк України» 28 листопада уклало угоду з ТОВ «Телент Едвайзорс» про кадрові послуги на 2,40 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 7 листопада 2020 року фірма повинна надати інформаційно-консультаційні послуги з дослідження ринку фахівців з метою підбору кандидатів на посади в Укрексімбанку. Жодних подробиць про посади та критерії вибору в «Прозорро» немає, оскільки державний банк оприлюднив лише звіт про факт укладення угоди, а не всю тендерну документацію.

Київське HR-агентство «Телент Едвайзорс» Надії Горб та Олексія Комліченка входить у міжнародну групу «Odgers Berndtson». Раніше співзасновницею також була Олена Бондар.

Свого часу Комліченко разом з Романом Бондарем і Русланом Громов’юком володіли ТОВ «КЛВР», яке нині під назвою «Оджерс Берндтсон Україна» належить тому ж Громов’юку.

Комліченко очолював комісію при Комітеті з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств із проведення конкурсного відбору на посаду керівника УДПППЗ «Укрпошта».

Перед створенням «Talent Advisors» Комліченко керував департаментом персоналу інвесткомпанії «Concorde Capital», а ще раніше працював у «XXI Century Investments».

Із 2017 року «Телент Едвайзорс» отримала підрядів Укрексімбанку, «Укргідроенерго», «Укренерго», «Укрзалізниці», «Нафтогазу», «Укртранснафти», Київради на 5,46 млн грн.

Джерело: «Наші гроші» (http://nashigroshi.org/2019/12/06/ukreksymbank-vidpysav-talent-advisors-2-mil-yony-na-poshuk-kadriv/)

Прокуратура взялась за безплатну передачу оточенню Добкіна землі на 250 мільйонів

Верховна Рада купила автівки Toyota Camry за мільйон

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com