rss
01/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Спорт \ ХІХ зимові Дефлімпійські ігри. На які нагороди претендують українці

Дефлімпіада

26 листопада відбулися урочисті проводи національної дефлімпійської збірної України на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри в Італію.

Ігри пройдуть з 12 до 21 грудня в італійській Ломбардії, в трьох північних італійських містечках – Мадезимо, Кьявенна, Санта-Катерина-Вальфурва, біля підніжжя Бернінських Альп, у долині Вальтелліна, і стануть надзвичайною міжнародною спортивною подією світового дефлімпійського руху.

Зимова Дефлімпіада-2019 буде представлена 6 видами спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь понад 1000 спортсменів з порушеннями слуху зі 40 країн світу. На іграх буде розіграно 36 комплектів нагород у 6 видах спорту. Українці претендують на 19 комплектів нагород.

Як відзначають у Національному комітеті спорту інвалідів України, ці Ігри будуть знаковими для національної дефлімпійської збірної команди, яка вже вп’яте захищатиме на Дефлімпіаді честь нашої держави. Символічно, що саме на Іграх в Італії національна дефлімпійська збірна команда України відзначатиме 20-річний ювілей участі українських спортсменів з порушеннями слуху у зимових Дефлімпіадах.

Національна дефлімпійська збірна команда зразка 2019 року – найчисленніша в історії участі України у зимових Дефлімпіадах. У команді – 15 жінок та 19 чоловіків.

Унікальність цієї команди в тому, що до неї ввійшли як визнані лідери дефлімпійського спорту України, так і талановита перспективна молодь. Причому, склад команди оновлено більш, ніж на три чверті. Серед них – заслужені майстри спорту України (6 осіб), майстри спорту України міжнародного класу (3 осіб) та майстри спорту України (8 осіб).

 Title

Команда представлена яскравим зірковим складом спортсменів, які мають світове визнання:

лижні перегони – Андріїшин Андрій, Мандзюк Павло, Пишняк Аліса та Пишняк Володимир;

шахи – Бакланова Тетяна, Гончар Світлана, Мироненко Наталія.

Окрім «маститих» дефлімпійських зірок в команді – 26 дебютантів.

Наймолодші та перспективні спортсмени:

Куртанич Михайло – 17 років, Закарпатська область, гірськолижний спорт. Він, до речі 1 травня 2019 почав отримувати стипендію президента України – діти з інвалідністю, які мають високі досягнення у всеукраїнських спортивних змаганнях;

Денисенко Руслан – 18 років, м. Київ, лижні перегони;

Годас Ерік – 19 років, Закарпатська обл., гірськолижний спорт.

Найстарший спортсмен – Мусієнко Олексій, 63 роки, м. Київ, шахи.

Українські дефлімпійці виборюватимуть медалі в 5 із 6 представлених Дефлімпіадою-2019 видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд та шахи.

На ХІХ зимових Дефлімпійських іграх 2019 року Україну представлятимуть спортсмени з 12-ти регіонів України: Донецької, Харківської, Полтавської, Одеської, Дніпропетровської, Тернопільської, Сумської, Львівської, Рівненської, Закарпатської, Київської областей та міста Київ.

Зазначимо, що на останніх Дефлімпійських іграх 2015 року наші спортсмени-дефлімпійці показали найкращий результат за всю зимову дефлімпійську історію України, ввійшовши в ТОП-4 найкращих команд світу за загальною кількістю нагород та виборовши 8 медалей, серед яких – 5 срібних та 3 бронзові.

Підготовка спортсменів України до Дефлімпійських ігор 2019 року розпочалась одразу по завершенні Дефлімпіади-2015. Національна дефлімпійська збірна команда України впродовж усього дефлімпійського циклу (2015-2019 рр.) проводила підготовку на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, а також – за кордоном.

Уся робота з підготовки й участі спортсменів України в ХІХ зимових Дефлімпійських іграх 2019 року здійснюється у тісній співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України, Національного комітету спорту інвалідів України, Українського центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт» спільно зі Спортивною федерацією глухих України.

Фото Павла Багмута, Укрінформ

Джерело: Національний комітет спорту інвалідів України
(https://paralympic.org.ua/ua)

 

Ми бачили «Шахтар» майбутнього

Важка атлетика

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com